#مهسا_امینی

اطلاعاتی شوکه کننده و تعجب آور از بسته الحاقی Resident Evil Village منتشر شد!

می‌توانستیم کریس ردفیلد داشته باشیم، اما نداریم!

بسته الحاقی Resident Evil Village

زمان زیادی تا انتشار بسته الحاقی Resident Evil Village و انتشار نسخه گلد ادیشن این بازی باقی نمانده است. در همین راستا، توسعه دهندگان این بازی ما را با حقایقی شوکه کننده و جالب توجه روبه رو کردند!

به تازگی برخی از توسعه دهندگان بسته الحاقی بازی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose اعلام کردند که بسته الحاقی با تمرکز بر شخصی کریس ردفیلد (Chris Redfield) از روند توسعه کنار گذاشته شده است. همانطور که می‌دانید، بازی Resident Evil Village یکی از بهترین‌های ترسناک بازی سال ۲۰۲۱ و به طور کلی یکی از بهترین بازی‌های ترسناک دهه اخیر نام گرفته و همین موضوع سبب شد کاربران بسیاری به دنبال بسته الحاقی یا دنباله‌ای کامل از این بازی باشند. ما می‌دانیم که بسته الحاقی این بازی به تازگی معرفی شده و جزئیات بسیاری را به این بازی دوست داشتنی می‌افزاید.

نسخه Gold Edition بازی رزیدنت اویل ویلج در روز ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه به انتشار خواهد رسید. این نسخه از بازی در کنار بسته الحاقی Shadows of Rose، شخصیت‌های قابل بازی جدیدی به بخش Mercenaries افزوده و دوربین سوم شخص را به این بازی خواهد افزود که کاربران مدت زمان زیادی منتظرش بودند. اما نکته جالب این است که رز (Rose) در حقیقت مرکز توجه توسعه دهندگان در این بسته نبوده و آن‌ها قصد داشته‌اند ابتدا شخصیت کریس ردفیلد را در داستان این بازی درگیر کنند.

به گزارش وبسایت معتبر GamesRadar، کارگردان بازی Resident Evil Village یعنی کنتو کینوشیتا (Kento Kinoshita) طی مصاحبه اخیر خود با Inside اعلام کرده که آن‌ها پیش از داستان رز، بر داستانی دیگر تمرکز کرده بوده‌اند. آن‌ها قصد داشتند داستان کریس ردفیلد که به جنون رسیده را به تصویر بکشند، ولی در نهایت تمرکز خود را بر شخصیت رز منعطف کرده‌اند. علاوه بر آن، دقیقا پس از انتشار بازی، آن‌ها در حال توسعه پروژه‌ای با نام Winters Expansion برای بازی خود بوده‌اند. ما در حال حاضر نمی‌دانیم که این ایده‌ها در آینده عملی خواهند شد یا خیر، با این حال کینوشیتا اشاره داشت که آن‌ها علاقمند به گوش سپردن به طرفداران هستند که بسیاری از آن‌ها به لطف داستان سرایی بی نظیر این بازی شوکه شده بودند.

طی این مصاحبه اشاره شد که آن‌ها هرگز صورت ایتان (Ethan) را در حالت سوم شخص بازی نمایان نخواهند کرد. شما حتی با چرخاندن دوربین بازی نیز نمی‌توانید صورت شخصیت اصلی بازی را تماشا کنید. تهیه کننده بازی، ماسائو کاوادا (Masao Kawada) البته دلیل قانع کننده‌ای برای ما ارائه داد. آن‌ها قصد دارند که شما خود را در ایتان ببینید و این شخصیت در حقیقت نشانی از شخصیت درونی شما است. اگر شما تلاش کنید دوربین بازی را به سوی صورت ایتان حرکت دهید، دوربین به حالت پیش فرض باز خواهد گشت یا زاویه دید را تغییر خواهد داد.

خوشبختانه زمان زیادی تا انتشار بسته الحاقی بازی Resident Evil Village باقی نمانده است. به گفته توسعه دهندگان این بسته الحاقی، خط داستانی Winters را تکمیل خواهد کرد. چنین موضوعی به ما این نوید را داده که نسخه بعدی سری بازی رزیدنت اویل، شخصیت‌هایی جدید را به ما معرفی می‌کند. با تمام این اوصاف، صحبت کردن درباره نسخه بعدی این سری بازی دوست داشتنی به شدت زود است. ما از وجود نسخه‌ای جدید در این سری بازی اطمینان داریم، با این وجود ما از شما می‌خواهیم که به گفته‌های غیر رسمی اطمینان نکرده و منتظر اخبار رسمی باشید و پیش از پرداختن به آن‌ها، تجربه بسته الحاقی Shadows of Rose را فراموش نکنید.

شما در حال حاضر می‌توانید بازی Resident Evil Village را در کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی تجربه کنید. بازی Resident Evil Gold Edition در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره بسته الحاقی Resident Evil Village چیست؟ فکر می‌کنید داستان کریس ردفیلد می‌توانست جذاب‌تر باشد یا با کنار گذاشتن این داستان موافق هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا