نسخه‌ی بتای Resident Evil Re:Verse در چه تاریخی عرضه می‌شود؟

باز هم بخش چندنفره‌ی نه چندان جذاب؟

نسخه‌ی بتای Resident Evil Re:Verse در چه تاریخی عرضه می‌شود؟ نریمان هروی ۰ ۰۲ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
Resident Evil

تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی بتای بازی Resident Evil Re:Verse مشخص شد و به نظر می‌رسد که بازیکنان پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ میتوانند این بخش Deathmatch را زودتر امتحان کنند.

 

تست بتایی برای حالت چندنفره‌ی جدید ساخت کپکام، با نام Resident Evil Re:Verse در راه است و این تست از حدود ساعت ۱۱ شب هفتم ماه آوریل به وقت آمریکا ( مصادف با هفتم تیر) آغاز خواهد شد و تا سه روز یعنی تا ساعت ۱۱شب دهم ماه آوریل (دهم تیر)، به طول خواهد انجامید. همچنین لازم به ذکر است که این نسخه‌ی بتا فقط برای پلتفرم‌ها پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و اگر به تجربه‌ی این نسخه‌ی بتا علاقه مندید، میتوانید آن را از پنجم آوریل ( پنج تیر) دانلود نمایید. همچنین شما برای انجام این کار، باید Capcom ID خود را با پلفترم مورد استفاده‌ی خود (مثل استیم، شبکه‌ی پلی‌استیشن، اکس‌باکس لایو) لینک نمایید.

Resident Evil Re:Verse در واقع به شکل رایگان به همراه بازی Resident Evil Village عرضه خواهد شد و خریداران بازی Resident Evil Village می‌توانند این بازی چندنفره را نیز به رایگان دریافت کنند و از این مولتی‌پلیر دث مچ free-for-all لذت ببرند.این بازی برخلاف Resident Evil: Resistance شامل کارکتر‌های شاخصی مثل لیان اس کندی، کلیر ردفیلد، کریس ردفیلد، ایدا وانگ، جیل ولنتاین و هانک می‌شود و شما می‌توانید در قامت این کارکتر‌ها با هیولا‌هایی مثل نمسیس، جک بیکر و هانتر گاما بجنگید و یا این‌که یکی از این هیولا‌ها را انتخاب و با کارکتر‌های دیگر این فرنچایز محبوب، بجنگید.

هنوز جزئیات نسخه‌ی بتا، مشخص نگردیده و فعلا باید برای جزئیات بیشتر صبر کنیم. بازی Resident Evil Village در تاریخ هفتم ماه می سال جاری میلادی (مصادف با هفتم مرداد سال ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس/اس عرضه خواهد شد.

شما در مورد بازی‌های مولتی‌پلیر اخیر مربوط به رزیدنت ایول چه فکری‌ می‌کنید؟ آیا آن‌ها تجربه‌ای جذاب به شمار می‌روند یا این‌که صرفا فاقد ارزشند و کپکام فقط برای خالی نبودن عریضه و بخش مولتی‌پلیر، این بازی‌ها را تولید کرده است؟ خیلی خوشحال می‌شویم که در بخش کامنت‌ها بحث کنیید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا