جیل ولنتاین به Resident Evil: Resistance اضافه خواهد شد

نقشه‌ی راه بخش چندنفره RE 3 منتشر شد

جیل ولنتاین به Resident Evil: Resistance اضافه خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
جیل ولنتاین Resident Evil: Resistance

طبق تصویر و اطلاعات منتشر شده در توییتر رسمی Resident Evil شخصیت‌ محبوب این سری یعنی جیل ولنتاین به بازی Resident Evil: Resistance اضافه می‌شود.

همان طور که می‌دانید در کنار عرضه‌ی بازی Resident Evil 3، بخش چندنفره‌ی آن تحت عنوان Resident Evil: Resistance هم در دسترس قرار گرفت. در این حالت، یک بازیکن در نقش Mastermind و چهار بازیکن دیگر در نقش تیمی ظاهر می‌شوند که هر کدام از آن‌ها توانایی‌های ویژه‌ای دارند. در این حالت Mastermind باید با گذاشتن تله‌ها و استفاده از امکانات موجود جلوی پیشروی چهار بازیکن و فرار آن‌ها را بگیرد.

حال به تازگی اکانت توییتر رسمی Resident Evil تصویری از برنامه‌های بازی Resident Evil: Resistance تا دو ماه آینده را منتشر کرد. اولین آن‌ها شخصیت جیل ولنتاین بوده که در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ (۱۷ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) به بازی اضافه خواهد شد. تصویر جیل کاملا مشخص است اما تصویر ماه‌های می و ژوئن جای بحث دارد.

نقشه راه بازی Resident Evil Resistance
نقشه‌ی راه بازی Resident Evil: Resistance که از برنامه‌های آینده‌ی این بازی رونمایی می‌کند

برای ماه می، تصویر سیاه شده‌ی یک مرد را می‌بینیم. بسیاری در تلاش هستند تا شخصیت مورد نظر را شناسایی کنند اما هنوز هیچ سر نخی پیدا نشده است. محتوای ماه ژوئن از ماه قبلی خود نامشخص‌تر بوده و هیچ کس نمی‌تواند از محتوای آن سر در بیاورد. در تصویر ماه ژوئن، ما نوار‌های زرد رنگی را مشاهده می‌کنیم که روی آن‌ها جمله‌ی «در دست ساخت» نوشته شده است. بسیاری بر این باوراند که در ماه ژوئن Mastermind جدیدی به بازی اضافه خواهد شد که قدرت کنترل شخصیت Nemesis را به بازیکن می‌دهد. این نظریه از آن جایی سرچشمه می‌گیرد که در بخشی از بازی، جیل با نمسیس در ساختمان نیمه آماده‌ای مبارزه می‌کنند که در بیشتر نقاط آن مکان نوار‌های زرد «در دست ساخت» وجود دارد.

برنامه‌ی سازندگان برای بازی Resident Evil: Resistance فعلا برای این دو ماه مشخص شده اما از ماه جولای به بعد، قرار است «به‌روزرسانی‌های بیشتری» برای بازی در عرضه شود.

بازی Resident Evil 3 و بخش چندنفره‌ی آن، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا