برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

معرفی و عرضه بازی Resident Evil 9 عقب افتاد

تاخیر به نسبت طولانی

معرفی و عرضه بازی Resident Evil 9 عقب افتاد ۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی Resident Evil 9 به این زودی‌ها معرفی نمی‌شود و انتشار آن حدود یک سال عقب افتاده است.

شرکت کپکام چند وقتی است که در سکوت خبری روی ساخت بازی جدید مجموعه رزیدنت اویل مشغول به کار بوده و هوادارها بی‌صبرانه منتظر رونمایی از این عنوان هستند. در حالی که پیش‌تر شایعه شده بود بازی تابستان امسال و احتمالا در جریان مراسم سامر گیم فست معرفی می‌شود، اما به نظر می‎‌رسد که برنامه‌های کپکام به کلی تغییر کرده است.

داسک گالوم، افشاگر معروف صنعت بازی‌ها به تازگی در پیامی ضمن عذرخواهی از هوادارها، اعلام کرده که بازی Resident Evil 9 در تابستان پیش‌رو معرفی نخواهد شد و برخلاف اظهارات قبلی، عرضه بازی نیز به خاطر تاخیر داخلی به اواخر سال ۲۰۲۵ میلادی و حتی سال ۲۰۲۶ میلادی موکول شده است.

دقت داشته باشید که شرکت کپکام هنوز واکنشی از خود در قبال ادعاهای این اینسایدر نشان نداده و بر این اساس، اظهارات او در حد یک شایعه به شمار می‌رود. با این حال، با توجه به سابقه او در افشای درست اطلاعات، احتمالا باید به کلی قید حضور این بازی در مراسم سامر گیم فست را بزنید.

گفتنی است که داستان بازی جدید رزیدنت اویل در یک جزیره خیالی در سمت آسیای شرقی جریان دارد. طبق ادعای این منبع آگاه، احتمالا این محیط برگرفته از کشور سنگاپور است. از طرفی، به نظر می‌رسد که شخصیت محبوب و پرطرفدار این مجموعه یعنی لیان اسکات کندی در بازی حضور دارد.

با استناد گزارش‌های پیشین، بازی رزیدنت اویل ۹ بیش از هفت سال در دست توسعه قرار داشته و بیشترین بودجه ساخت را در مقایسه با سایر عناوین مجموعه به خود اختصاص داده است. از طرفی، به نظر می‌رسد که این بازی یک اثر جهان باز خواهد بود که البته همچنان به ریشه‌های اصلی فرنچایز پایبند می‌ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments