برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

داستان بازی Resident Evil 9 در یک جزیره جریان دارد

سفر به آسیای شرقی

داستان بازی Resident Evil 9 در یک جزیره جریان دارد ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
داستان Resident Evil 9

شواهد امر گویای این موضوع است که داستان و اتفاقات بازی Resident Evil 9 در یک جزیره خیالی در آسیای شرقی با الهام از کشور سنگاپور جریان دارد.

حدود سه سال از انتشار جدیدترین بازی از سری رزیدنت اویل تحت عنوان ویلیج می‌گذرد و همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت کپکام روی ساخت دنباله این فرنچایز پرطرفدار فعالیت می‌کند. با این حال، تیم سازنده هنوز از بازی پرده برنداشته و جزئیات زیادی از آن در دسترس نیست.

در همین حین، هر از چند گاهی گزارش‌هایی در رابطه با این بازی مورد انتظار به گوش می‌رسد که در تازه‌ترین این خبرها، یکی از اینسایدرهای سرشناس صنعت بازی‌ها به نام داسک گولم که اغلب جزئیاتی از برنامه‌ها و بازی‌های شرکت کپکام به اشتراک می‌گذارد، در پیامی خاطرنشان کرده که اتفاقات بازی جدید رزیدنت اویل قرار است در یک جزیره خیالی در سمت آسیای شرقی جریان داشته باشد. طبق ادعای این منبع آگاه، احتمالا این محیط برگرفته از کشور سنگاپور است.

بهتر است بدانید که داسک گولم در روزهای گذشته خاطرنشان کرده بود که بازی جدید رزیدنت اویل به‌زودی معرفی خواهد شد. با توجه برگزاری رویداد سامر گیم فست در اواخر خرداد ماه، احتمالا این عنوان در جریان مراسم مزبور به نمایش گذاشته می‌شود. همچنین، او مدعی است که بازی برای عرضه در ماه ژانویه سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است.

با استناد گزارش‌های پیشین، بازی رزیدنت اویل ۹ بیش از هفت سال در دست توسعه قرار داشته و بیشترین بودجه ساخت را در مقایسه با سایر عناوین مجموعه به خود اختصاص داده است. از طرفی، به نظر می‌رسد که این بازی یک اثر جهان باز خواهد بود که البته همچنان به ریشه‌های اصلی فرنچایز پایبند می‌ماند.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که جدا از بازی Resident Evil 9، شرکت کپکام احتمالا روی بازسازی بازی رزیدنت اویل ۵ نیز مشغول به کار است. علاوه بر این‌ها، با استناد بر رزومه کاری یکی از توسعه‌دهندگان کپکام، به نظر می‌رسد که این کمپانی در حال ساخت یک بازی کاملا جدید تحت عنوان The Descendants است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments