در بازی Resident Evil 8 چه دشمنانی انتظارمان را می‌کشند؟

Gorilla-Man؛ دشمن اصلی بازیکنان

در بازی Resident Evil 8 چه دشمنانی انتظارمان را می‌کشند؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
دشمنان بازی Resident Evil 8

اطلاعاتی پیرامون باس فایت و گیم‌پلی بازی Resident Evil 8 از سوی کسانی که نسخه‌ی دموی آن را تجربه کرده‌اند، منتشر شده است؛ جزئیاتی که باعث می‌شود تا با دشمنانمان در بازی رزیدنت اویل 8 بیشتر آشنا شویم.

مدتی پیش شایعات زیادی پیرامون ساخت و عرضه‌ی Resident Evil 8 به گوش می‌رسید تا بالاخره در جریان رویداد پلی‌استیشن 5، بعد از مدت‌ها انتظار از نسخه‌ی جدید سری Resident Evil، تحت عنوان Village، رونمایی شد. همانطور که انتظار می‌رفت، این بازی با نام Resident Evil 8: Village معرفی شد و طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، بازیکنان کنترل شخصیت ایتن وینترز، پروتاگونیست نسخه‌ی هفتم مجموعه را با زاویه دید اول شخص بر عهده خواهند داشت.

با وجود آن‌که استودیوی کپکام (Capcom) هنوز تاریخ رسمی عرضه‌ی این بازی مورد انتظار را اعلام نکرده، اما گفته می‌شود این عنوان ترسناک قرار است در سال ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر شود. با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Resident Evil 8، شایعات زیادی پیرامون آن به‌گوش می‌رسد که اطلاعات تایید نشده‌ای را از گیم‌پلی بازی ارائه می‌دهد.

به‌تازگی تعدادی از بازیکنانی که نسخه‌ی دموی رزیدنت ایول 8 را تجربه کرده‌اند، توضیحاتی از گیم‌پلی و باس‌ فایت آن را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌اند. گفته می‌شود بخش‌هایی از جدیدترین بازی سری رزیدنت اویل قرار است در یک قلعه اتفاق بیافتد و باس فایت آن به یکی از دشمنان بازی Resident Evil 7: Biohazard شباهت زیادی دارد. همچنین، جزئیات دیگری از بخش‌هایی از بازی فاش شده که از باس‌ها و مینی‌ باس‌های آن خبر می‌دهد.

یکی از دشمنانی که در این بازی مورد انتظار سری رزیدنت ایول حضور دارد، توسط یکی از بازیکنان نسخه‌ی دمو، Gorilla-Man نامیده شده است. گفته می‌شود این موجود توسط زنجیرهایی احاطه شده و سعی داشته ایتن وینترز را به‌ قتل برساند. همچنین، عده‌ای می‌گویند بخش‌هایی از گیم‌پلی Village از بازی Resident Evil 4 الهام گرفته است. از سوی دیگر، اره برقی یکی از ابزارهایی است که در Resident Evil 8: Village برای بازیکنان دردسرساز خواهد بود و به‌طور کلی سلاح‌های کشنده‌ای قرار است در این بازی جدید کپکام سر راه کاربران قرار بگیرد.

لازم به ذکر است که هنوز این اطلاعات از سوی کپکام و توسعه‌دهندگان تایید نشده است. بازی Resident Evil 8 در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا