میزان فروش Resident Evil 7 به هفت میلیون نسخه نزدیک شد

درصد قابل توجهی از خریداران بازی، آن را با هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن تجربه کرده‌اند

فروش Resident Evil 7

طبق آمار جدیدی که شرکت ژاپنی کپکام از فروش بازی‌های خود منتشر کرده است، فروش عنوان Resident Evil 7 فاصله‌ی کمی تا رسیدن به هفت میلیون نسخه دارد.

شرکت کپکام آماری از فروش عناوین مختلف خود تا پایان ماه سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرده است که نشان می‌دهد عنوان Resident Evil 7 تا به حال ۶.۸ میلیون نسخه فروش داشته است. چنین آماری این اثر را به چهارمین بازی پرفروش تاریخ کپکام و سومین نسخه‌ی پرفروش تاریخ رزیدنت ایول تبدیل می‌کند. آمار فروش بازی در پایان ماه آگوست ۶.۶ میلیون نسخه بود که خبر از فروش ۲۰۰ هزار نسخه‌ای بازی در طی این یک ماه می‌دهد. با این اوصاف بعید نیست تا فروش این عنوان از مرز هفت میلیون نسخه عبور کند.

قسمت هفتم از سری Resident Evil بین دارندگان هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن هم عنوان محبوبی‌ست. از نزدیک به هفت میلیون مخاطبی که بازی را خریده‌اند، یک میلیون نفر آن را در PS VR تجربه کرده‌اند. از همان زمان انتشار در ژانویه‌ی ۲۰۱۷ عنوان Resident Evil 7 به عنوان یکی از بهترین آثار واقعیت مجازی شناخته می‌شود و محبوبیت بالایش این قضیه را باری دیگر ثابت می‌کند.

شرکت کپکام در قسمت هفتم سوالات مهمی را برای مخاطبان و طرفداران ایجاد کرد که برای پاسخ‌شان باید منتظر قسمت هشتم باشیم، اما در حال حاضر این شرکت ژاپنی خود را سرگرم توسعه‌ی بازسازی نسخه‌های کلاسیک این سری کرده است که خوشبختانه بسیار باکیفیت هستند. ریمیک قسمت دوم که زمستان سال گذشته منتشر شد، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین آثار سال ۲۰۱۹ میلادی به شمار می‌رود و از سوی دیگر، ریمیک قسمت سوم هم قرار است در آپریل ماه سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود تا خواسته‌ی طرفداران این فرنچایز بعد از سال‌ها انتظار تحقق یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا