آیا تاریخ انتشار Resident Evil 3 Remake لو رفت؟

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3، سال آینده‌ی میلادی منتشر می‌شود

تاریخ انتشار Resident Evil 3 Remake

یک کاربر YouTube در ویدیویی شایعاتی از Resident Evil 3 Remake و تاریخ انتشار آن پخش کرد و مدعی شد که این بازی در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود.

با توجه به موفقیت‌های نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 2، دور از ذهن نیست که کپکام به دنبال ساخت عنوان‌های بازسازی بیشتری باشد. حال با توجه به درخواست‌های هواداران سری Resident Evil، بازی Resident Evil 3 Remake یکی از مورد انتظارترین عناوین حال حاضر است. یکی از کاربرهای یوتیوب که سابقه‌ی خوبی در لو دادن بازی‌ها دارد، در ویدیویی تایید کرد که کپکام در حال ساخت یک بازی بازسازی شده است.

این کاربر در ویدیو می‎‌‌‌‌‌‌‌‌گوید که کپکام روی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 Nemesis کار می‌کند. هر چند که در ویدیو چیزی در خصوص بازی و حتی تغییرات احتمالی نمی‌گوید ولی به نظر می‌رسد برای مدرن کردن بازی، مکانیک‎های کاراکتر نمسیس دچار تغییراتی شود. تاریخ انتشار دقیقی برای این بازی مشخص نشده ولی به گفته‌ی این فرد کپکام برای انتشار Resident Evil 3 Remake در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی کرده است.

اگر تاریخ انتشار Resident Evil 3 Remake درست باشد و بازی در سال آینده‌ی میلادی منتشر شود، پس به زودی شاهد معرفی بازی خواهیم بود. این کاربر حدس می‌زند که بازی قرار است در رویداد The Game Awards رونمایی شود. به دلیل استقبال بسیاری از این رویداد پس دور از ذهن نیست که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 3 Nemesis در این رویداد معرفی نشود ولی با این وجود باز تمام این احتمالا به خود کپکام و تاریخ عرضه‌ی بازی بستگی دارد.

این کاربر پیش از این آخرین بازی میازاکی و استودیوی فرام‌سافتور یعنی Elden Ring را قبل رونمایی رسمی آن لو داده بود ولی تا زمانی که خود شرکت کپکام اخباری در خصوص Resident Evil 3 Remake منتشر نکند، این دسته از اخبار فقط در حد شایعه خواهند ماند.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شده و نظرات مثبت بسیار زیادی از طرف منتقدین و طرفداران دریافت کرده است. همچنین این بازی یکی از نامزدهای بهترین بازی سال در رویداد The Game Awards به‌حساب می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا