تریلر جدید Resident Evil 3 Remake روی جیل ولنتاین تمرکز می‌کند

جیل ولنتاین در آینده یکی از شخصیت‌های قابل بازی Resident Evil Resistance خواهد بود

شرکت کپکام یک تریلر جدید از عنوان Resident Evil 3 Remake منتشر کرد که به داستان بازی می‌پردازد و تمرکز آن روی شخصیت اصلی بازی «جیل ولنتاین» است.

در تریلر جدید Resident Evil 3 Remake می‌بینیم که جیل چگونه طی فاجعه‌ی راکون‌سیتی با تعداد از نیروهای آمبرلا مثل «کارلوس اولیویرا» ملاقات می‌کند و در ادامه چگونه متوجه برخی از رازهای مخوف این شرکت می‌شود. نمسیس هم در این تریلر حضور دارد و خبر خوب این‌که راکت لانچر مشهورش را هم با خود آورده است! البته این تریلر مواردی دارد که ممکن است باعث لو رفتن برخی جزئیات داستانی شود.

این ویدیو اما مورد دیگری را هم مشخص می‌کند. جیل ولنتاین به عنوان شخصیت قابل بازی در بخش چندنفره‌ با نام Resistance هم حضور پیدا خواهد کرد. البته او در زمان انتشار در دسترس نیست و مدتی پس از آن اضافه خواهد شد. امروز قرار بود حالت بتای این بخش برای عموم در دسترس قرار بگیرد، اما انتشار آن برای PC و PS4 به خاطر مشکلات فنی با تاخیر مواجه شد.

عنوان Resident Evil 3 Remake در تاریخ پانزدهم فروردین برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. اگر قصد تهیه‌ نسخه‌ی فیزیکی را دارید، احتمالا به این زودی‌ها آن را گیر نخواهید آورد. با وجود شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا، بسیاری از ناشران ترجیح می‌دهند که فعلا بازی‌های خود را فیزیکی عرضه نکنند. شرکت کپکام هم اعلام کرد که انتشار نسخه‌ی فیزیکی ریمیک Resident Evil 3 به تاخیر افتاده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا