#مهسا_امینی

بازی Resident Evil 3 اکشن‌تر از قسمت دوم خواهد بود

روند توسعه‌ی بازی رو به پایان است

بازی Resident Evil 3 اکشن‌تر

نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 3 اکشن‌تر از قسمت دوم خواهد بود. همچنین سازندگان در شخصیت پردازی کاراکترهای فرعی، تغییراتی ایجاد کرده‌اند.

مدتی است که از معرفی بازی Resident Evil 3 می‌گذرد و در این زمان اخبار زیادی از این اثر به گوش می‌رسد. این بازی چند روز قبل مراسم The Game Awards ۲۰۱۹ با یک تریلر، همه را غافلگیر کرد. حال تهیه کنندگان این عنوان، Peter Fabiano و Masachika Kawata در مصاحبه‌ای با سایت Famitsu اطلاعاتی در خصوص آن منتشر کردند که در نوع خود می‌تواند بسیار جالب و مهم باشد.

این بازی مانند نسخه‌ی پیشین خود از خط داستانی نسخه‌ی اصلی پیروی خواهد کرد. با این حال، تغییرات و بازنگری‌هایی در روند بازی وجود دارد.

اگر به‌خاطر داشته باشید، در اولین تریلر منتشر شده از بازی Resident Evil 3 Remake شاهد دوربین اول شخص بودیم؛ سازندگان تایید کردند که چنین تصمیمی مختیص به این تریلر بود و صرفا جنبه‌ی تبلیغاتی داشت و این بازی هم مانند قسمت دوم آن از دوربین سوم شخص روی شانه استفاده می‌کند. لباس جیل ولنتاین در این نسخه بازسازی شده تا انجام حرکات اکشن توسط او منطقی باشد؛ چرا که بازی Resident Evil 3 اکشن‌تر از قسمت دوم آن خواهد بود. تغییراتی در شخصیت کارلوس به وجود آمده که آن را نسبت به نسخه‌ی اصلی پخته‌تر می‌کند. همچنین کاراکتر Brad Vickers در این عنوان نقش قابل توجهی در روند بازی ایجاد می‌کند که تهیه کنندگان در خصوص این مورد چیز زیادی بیان نکردند.

آن‌ها در پایان اظهارات خود تایید کردند که حدود ۹۰ درصد پروژه‌ی ساخت بازی تکمیل شده و احتمال تاخیر افتادن آن بسیار کم است.

همچنین در خصوص Resident Evil Resistance هم در این مصاحبه صحبت‌هایی انجام شد. تهیه کنندگان قول دادند که برای این عنوان نقشه‌های زیادی تولید کنند که شامل نقشه‌های Resident Evil 3 هم باشد.

بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا