بازی جدید استودیوی Remedy با همکاری اپیک گیمز در دست توسعه است

به دنبال موفقیت بازی Control

بازی جدید استودیوی Remedy با همکاری اپیک گیمز در دست توسعه است مریم خواجوی ۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی جدید استودیوی Remedy

در حالی که تعداد پلیرهای بازی Control از مرز ده میلیون نفر گذشته، بازی جدید استودیوی Remedy با همکاری اپیک گیمز در دست توسعه قرار گرفته و خوشبختانه به لطف سود زیادی که کنترل برای این استودیو به دنبال داشت، بودجه‌ی کلان‌تری برای عنوان بعدی اختصاص داده شده است.

استودیوی Remedy Entertainment با ساخت عناوین محبوبی همچون Max Payne، Quantum Break، Alan Wake شناخته می‌شود. آخرین اثر این استودیو به نام Control در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و با روایت درگیرکننده و گیم‌پلی جذاب و لذت‌بخش، موفق شد نقد‌های عموما مثبتی از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کند و در لیست بهترین بازی‌های سایت‌های معتبر قرار گیرد.

در جلسه‌ی سرمایه‌گذاران استودیوی رمدی، صحبت‌هایی در مورد وضعیت فعلی شرکت و چشم‌انداز آینده‌ی آن صورت گرفت. این استودیو برنامه دارد تا به رشد خود ادامه داده تا بتواند به نیازهای تکاملی تیم سازنده پاسخ دهد. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر مشغول توسعه‌ی عنوانی هستند که طبق اظهارات به یک اثر فراموش‌نشدنی برای طرفداران استودیوی رمدی انترتینمنت تبدیل خواهد شد. این اتفاق دور از انتظار نیست چرا که این استودیو توانایی خود را بارها در گذشته و با عناوین متفاوت ثابت کرده است.

در این ملاقات همچنین مشخص شد که بازی کنترل جامعه‌ی مخاطبان بزرگی دارد و موفق شده تا از مرز ۱۰ میلیون بازیکن عبور کند. این در حالی است که بودجه‌ی ساخت این عنوان تنها ۳۰ میلیون دلار بوده که کم‌تر از میزان بودجه‌ی معمولی برای یک بازی AAA است. اکنون که به لطف بازی Control، بودجه‌ی ساخت اثر بعدی رمدی تامین شده است، تیم سازنده به سختی مشغول کار روی آن هستند.

طبق اعلامیه‌ی استودیو عنوان بعدی به طور کامل در درست توسعه است و این‌جاست که گسترش اندازه استودیو بسیار مفید خواهد بود. متاسفانه در حال حاضر مشخص نیست که با چه اثری رو‌به‌رو هستیم و تنها می‌دانیم که توسعه‌ی بازی رسما تایید شده و در دست ساخت است.

بازی Control در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس | اس، نینتندو سوییچ، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی موجود است. به نظرتان بازی جدید استودیوی Remedy می‌تواند بازی Alan Wake 2 باشد یا با یک آی‌پی کاملا جدید روبه‌رو هستیم؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا