چندین کانسپت آرت جدید از گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home منتشر شد

از ظاهر کمیکی تا برداشتی جدید و مدرن

چندین کانسپت آرت جدید از گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home منتشر شد پارسا خلیلی ۰ ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ سینما
گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home

به‌دنبال انتشار تصاویری از نورمن آزبورت در زره مرد آهنی، کانسپت آرت‌های رد شده جدیدی از گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home توسط استودیو مارول فاش شد.

بدون شک بازگشت ویلم دفو (Willem Dafoe) یکی از بهترین اتفاقاتی بود که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رخ داد. درست مثل همیشه، بازی دفو به‌قدری خوب بود که حتی تام هالند (Tom Holland) را سر صحنه فیلمبرداری به وحشت انداخته بود. حتی زندایا (Zendaya) در یکی از مصاحبه‌ها‌ اعتراف کرده بود که او با بازی بی‌نظیرش همه را ترساند.

درحالیکه این شخصیت با ظاهر اصلی خود از سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا کرد، اما طبق کتاب Spider-Man: No Way Home – The Art of the Movie او می‌توانست ظاهر بسیار متفاوتی داشته باشد.

همانطور که در یادداشت ایده های رد شده فیلم اسپایدرمن درباره‌اش صحبت شده، نورمن آزبورن قرار بود به یکی از مراکز سازمان Damage Control نفوذ ‌کند و لباس خود را با زره مخصوص الف‌های تاریکی ترکیب کند. ظاهرا بعد از نبرد ثور با مالکیث، این سازمان تمامی تجهیزات الف‌ها را پیدا و به یکی از مراکز خود منتقل کردند. همانطور که در این تصویر مشاهده می‌کنید، تلفیق لباس گرین گابلین با زره الف‌های تاریکی می‌توانست ظاهری کمیکی به نورمن آزبورن بدهد که تا به حال در دنیای لایو اکشن دیده نشده است.

نمونه مشابهی با کانسپت بالا، نورمن را در نسخه آسیب دیده لباس نمادین خود به‌تصویر کشیده که نسبت به سایر لباس‌ها، طراحی جالبی ندارد.

به نظر می‌رسد گرین گابلین می‌توانست لباسی کاملا ارتقا یافته‌ و فوق‌پیشرفته داشته باشد، چراکه طبق تصویر پایین می‌بینید، او زرهی بنفش و سبز فوق‌پیشرفته مشابه مرد آهنی به‌تن دارد.

کانسپت بعدی ضمن حفظ طراحی اصلی گرین گابلین، عینکی جدید را جایگزین ماسک نمادینش کرده است.

این کانسپت تلفیقی از ظاهر کمیکی گرین گابلین با طراحی کاملا جدید است که نقاب و گلایدرش نسبت به باقی طرح‌ها جذاب‌تر است.

در یک خط زمانی دیگر، گرین گابلین در Spider-Man: No Way Home باید با زرهی تاکتیکی به‌‌تن می‌کرد که با قطعاتی از گلایدر خود مزین شده است.

آخرین کانسپت منتشر شده گرین گابلین را در هودی پاره شده با لوگوی صنایع هامر از فیلم Iron Man 2 نشان می‌دهد.

درحالیکه دیدن برداشتی جدید مانند لباس الهام گرفته ازالف‌های تاریکی Thor: The Dark World خیلی خوب است، اما از طرفی کاملا قابل درک است که خلاقان تصمیم گرفتند ظاهر او را به طراحی سم ریمی نزدیک نگه دارند. حالا سوال مهم این است که نورمن آزبورن خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول چه زمانی و با چه ظاهری معرفی خواهد شد.

فیلم Spider-Man: No Way Home هم اکنون در دو فرمت دیجیتالی و بلوری در دسترس است و به‌زودی به سرویس دیزنی پلاس راه پیدا می‌کند.

3.7 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا