حجم بازی Red Dead Redemption برای نینتندو سوئیچ مشخص شد

حجم نسخه PS4 مشخص شده؟

حجم بازی Red Dead Redemption برای نینتندو سوئیچ مشخص شد نریمان هروی ۰ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
حجم بازی Red Dead Redemption

یکی از بهترین بازی‌های روایت‌گر غرب وحشی به زودی به پلتفرم‌های جدیدتر می‌آید و حالا حجم بازی Red Dead Redemption روی نینتندو سوئیچ مشخص شده است.

حجم بازی Red Dead Redemption روی پلتفرم نینتندو سوئیچ مشخص شد و بازیکنان به ۱۱.۴ گیگابایت فضای خالی برای نصب این بازی نیاز دارند. این بازی یکی از عناوین شاخص و به شدت محبوب نسل هفتم بود و میانگین نمره ۹۵ را در متاکریتیک کسب کرده است.

راکستار اخیرا پورت مخصوص پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ بازی Red Dead Redemption را معرفی کرد و این بازی در تاریخ ۱۷ آگوست منتشر خواهد شد. پیش از این حدس و گمان‌هایی در مورد نسخه ریمستر یا ریمیک این بازی برای پلتفرم‌های مدرن به گوش می‌رسید، اما در نهایت این بازی قرار نیست تفاوت چندانی با نسخه اصلی داشته باشد و صرفا برای این پلتفرم‌ها پورت می‌شود.

بنا بر گزارش سایت Nintendo Life این بازی قرار است ۱۱.۴ گیگابایت فضا روی نینتندو سوئیچ اشغال کند. همان گونه که می‌دانید این نسخه حالت چندنفره ندارد ولی دی ال سی دوست‌داشتنی Undead Nightmare در آن گنجانده شده است.

حجم ۱۱.۴ گیگابایتی نسبتا منطقی به نظر می‌آید و اصولا بازی‌های نینتندو سوئیچ حجم پایین‌تری نسبت به دیگر پلتفرم‌ها دارند. برای مثال بازی انحصاری The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom تنها ۱۵.۹ گیگابایت حجم دارد و بازی Bayonetta 3 هم به ۱۵ گیگابایت فضا برای نصب احتیاج دارد. فعلا حجم بازی Red Dead Redemption برای کنسول پلی استیشن ۴ نامعلوم است ولی قاعدتا حجم بالاتری نسبت به نسخه سوئیچ خواهد داشت.

بازی Red Dead Redemption در حال حاضر روی کنسول‌های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در دسترس است و در تاریخ ۱۷ آگوست برای پلی استیشن ۴ و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد پورت بازی Red Dead Redemption و سیاست‌های نه چندان جالب اخیر راکستار چیست؟ فکر می‌کنید این سیاست‌ها ممکن است به بازی GTA 6 هم سرایت کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا