آیا راکستار گیمز در حال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption بود؟

آیا برنامه‌های راکستار گیمز تغییر کرد؟

آیا راکستار گیمز در حال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption بود؟ عرفان بدری ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
ریمستر بازی Red Dead Redemption

این طور که به نظر می‌رسد، شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) در ابتدا در حال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption بود، اما با گذشت زمان نهایتا توسعه این نسخه به دلایلی لغو شد.

در دهه گذشته تعداد بسیار زیاد و قابل توجهی از بازی‌های قدیمی و کلاسیک دهه ۲۰۰۰، به شکل‌های مختلفی برای کنسول‌ها و پلتفرم‌های نسل جدید منتشر شدند. برخی از آن‌ها به طور کامل بازسازی شدند، بعضی از آن‌ها با یکسری ارتقا و بهبود در دسترس قرار گرفتند و تعدادی از آن‌ها به همان شکل قدیمی خود برای پلتفرم‌های مدرن عرضه شدند. ممکن است در این بازی‌ها شاهد بازسازی شدن مکانیک‌های گیم‌پلی، تغییر در داستان و گرافیک بهتر باشیم، اما بعضی توسعه‌دهندگان تنها کمی گرافیک را ارتقا می‌دهند تا روی کنسول‌های نسل جدید خیلی بد به نظر نرسند.

حالا شرکت راکستار گیمز نیز پس از سال‌ها انتظار بازی Red Dead Redemption را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر کرده که البته با هیچ تغییر خاصی همراه نبوده و همین مورد باعث ناامیدی بسیاری از بازیکنان و طرفداران شده است. عده زیادی به قیمت ۵۰ دلاری این نسخه اعتراض کرده‌اند، در حالی که بازی هیچ پیشرفتی نداشته است.

با این حال طبق گزارشاتی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که راکستار گیمز در ابتدا در حال ساخت ریمستر بازی Red Dead Redemption بوده، اما در اما توسعه آن را لغو کرده است. این خبر توسط یکی از کاربران توییتر اعلام شده که با بررسی فایل‌های نسخه نینتندو سوییچ Red Dead Redemption اشارات واضحی به ریمستر این عنوان را مشاهده کرده است و این یعنی گزارشات قدیمی در رابطه با در دست ساخت بودن این نسخه حقیقت داشتند.

افشاگران و منابع خبری سال‌ها بود که اعلام می‌کردند راکستار گیمز قصد عرضه نسخه ریمستر Red Dead Redemption را برای کنسول‌های نسل هشتمی دارد، با این حال در نهایت یک پورت ساده در دسترس بازیکنان قرار گرفت. این احتمال وجود دارد که پس از واکنش‌های منفی به Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition این کمپانی تصمیم گرفته باشد تا دیگر وقت خود را روی این ریمستر نگذارد و آن را لغو کند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا