تماشا کنید: رد دد آنلاین به استقبال هالووین می‌رود

از زامبی کشی تا تخفیف‌های جدید

راکستار گیمز به وعده خود عمل کرده و کاربران هم اکنون می‌توانند برای خرید محتوای The Halloween Pass 2 رد دد آنلاین اقدام کنند.

راکستار گیمز چند سال پیش تصمیم گرفت Grand Theft Auto V و بخش آنلاینش (Grand Theft Auto Online) را به عنوان محصولاتی مستقل عرضه کند. از آنجایی که تصمیم مزبور به سود سازنده و ناشر تمام شد، شرکت آمریکایی تصمیم گرفت سیاست مشابهی را در قبال Red Dead Redemption 2 اتخاذ کند. اگرچه کاربر با خرید بازی به بخش آنلاین دسترسی دارد، باید آن را محصولی متفاوت و مستقل در نظر گرفت.

Red Dead Online درباره فردی است که اخیرا از زندان آزاد شده و نه تنها می‌خواهد انتقام بگیرد، بلکه قصد دارد بی‌گناهی‌اش را به اثبات برساند؛ زیرا برایش پاپوش دوختند. کاربر کنترل چنین شخصیتی را در دست گرفته و باید او را به خواسته خود برساند. مراحل داستانی به صورت تکنفره و چند نفره (حداکثر چهار نفر) قابل‌انجام است. علاوه بر این، ماموریت‌های مختلفی در گوشه و کنار نقشه بوده که کاربر می‌تواند به همراه دوستانش به سرانجام برساند. مطابق انتظار، رد دد آنلاین آپدیت‌های متعددی را دریافت می‌کند که حاوی محتویات جدید هستند. هر چند، پشتیبانی راکستار از رد دد با پشتیبانی‌اش از GTA Online قابل‌مقایسه نیست؛ موضوعی که انتقاد کاربران را به همراه داشته است.

طبق قولی که داده شده بود، محتوای The Halloween Pass 2 رد دد آنلاین هم اکنون به بازی اضافه شده و علاقه‌مندان می‌توانند آن را خریداری کنند. هالووین پس شماره 2 در واقع یک گیم پس بوده که کاربر می‌تواند آن را خریده و سپس با انجام کارهای خواسته شده جوایزش را بدست بیاورد؛ جوایزی که دارای ارزش بالایی هستند. این گیم پس تا تاریخ ۴ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ نوامبر) فعال بوده و دسترسی به آن برای افرادی که تمامی مینی پس‌ها را خریده باشند، رایگان است. از آیتم‌های موجود در هالووین پس شماره 2 می‌توان به انواع مختلف لباس‌ها و ماسک‌هایی اشاره کرد طراحی ترسناکی دارند.

آپدیت اخیر رد دد آنلاین تنها شامل هالووین پس شماره 2 نشده و موارد دیگری را هم در خود جای داده است. مد جدیدی به بازی اضافه شده که All Hallows’ Call to Arms نام داشته و شامل تقابل با انواع مختلف موجودات فراطبیعی می‌شود. این مد از طریق ماموریت‌هایی در مناطق مختلف نقشه مانند Armadillo و Butcher Creek قابل‌دسترس است. مد Dead of Night هم که شامل تقابل چهار گروه می‌شود، این هفته دو برابر شرایط عادی پاداش می‌دهد. در ضمن، در هر دو مد All Hallows’ Call to Arms و Dead of Night آیتمی به نام Night Stalker Mask قرار داده شده که به واسطه آن می‌توان به قدرت‌های فراطبیعی برای مقابله با دشمنان دست یافت.

راکستار همزمان با محتویات جدید، تخفیف‌های تازه‌ای را در دسترس قرار می‌دهد؛ اتفاقی که این بار هم رخ داده است. تمامی آیتم‌هایی که در دو دسته‌بندی Role Outfit و Gun Belt قرار می‌گیرند، به ترتیب ۳۵ و ۴۰ درصد تخفیف خورده‌اند. آرایشگرها هم ۵۰ درصد هزینه کمتری دریافت می‌کنند. البته لیست تخفیف‌ها به همین موارد خلاصه نشده و موارد متعدد دیگری مانند سلاح‌های سرد هم با قیمت کمتری فروخته می‌شوند.

در پایان، لازم به ذکر است رد دد آنلاین هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. دارندگان کنسول‌های نسل نهمی هم به واسطه قابلیت اجرای بازی‌های قدیمی می‌توانند تجربه‌اش کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا