محتویات جدید رد دد آنلاین هم اکنون در دسترس قرار دارند

Halloween Pass 2 به‌زودی از راه می‌رسد

چهارمین مینی پس رد دد آنلاین

شرکت راکستار گیمز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود از چهارمین مینی پس رد دد آنلاین رونمایی کرده که حاوی آیتم‌های ارزشمندی می‌شود.

استودیو راکستار همزمان با توسعه Red Dead Redemption 2 روی یک محصول دیگر کار کرد که تحت عنوان Red Dead Online شناخته می‌شود. RDR2 سعی دارد تجربه‌ای داستان محور را ارائه دهد اما راکستار گیمز سعی داشت به واسطه RDO تجربه‌ای چندنفره را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد؛ مانند اتفاقی که پیش از این با Grand Theft Auto Online رخ داده بود. RDO در زمان عرضه بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و مورد توجه طرفداران هم قرار گرفت اما هرگز نتوانست موفقیت‌های GTA Online را تکرار کند. هر چند، این اتفاق باعث نشده استودیو راکستار به پشتیبانی خاتمه داد و همچنان شاهد انتشار محتویات جدید هستیم؛ روندی که به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها به انتها برسد.

بازی رد دد آنلاین مانند بازیز‌های آنلاینی که این روزها از محبوبیت بالایی برخوردار هستند، دارای بتل پس است. این سیستم تحت عنوان Outlaw Pass نام داشته و به کاربر اجازه می‌دهد پس از پرداخت ۳۵ شمش طلا به جوایز، پاداش‌ها و آیتم‌های متعددی دسترسی یابد. راکستار در جولای سال جاری میلادی از سیستمی مشابه رونمایی کرد که Quick Draw Club نامگذاری شده و می‌توان آن را یک مینی بتل پس توصیف کرد. مانند Outlaw Pass، هیچ اجباری برای بهره‌مندی از آن نبوده و کاربر در صورت تمایل داشتن می‌تواند با پرداخت ۲۵ شمش طلا دسترسی خود را فعال کند. او سپس قادر است جوایز  و پاداش‌هایی را کسب کند که ارزشمند هستند.

چهارمین مینی پس رد دد آنلاین چندی پیش در وب سایت رسمی راکستار گیمز معرفی شد. این سیستم مانند گذشته ۲۵ شمش طلا قیمتگذاری شده و کاربر به واسطه آن می‌تواند به ۲۵ آیتم مختلف از جمله لباس Dunster دسترسی پیدا کند. شرکت آمریکایی در پست خود بار دیگر تاکید کرد آن دسته از کاربرانی که تمامی مینی پس‌ها را آنلاک کنند، به صورت کاملا رایگان به Halloween Pass 2 دسترسی خواهند داشت؛ محتوایی که به مناسبت جشن هالووین (۳۱ اکتبر الی ۱ نوامبر) آماده شده است. در ادامه می‌توانید تصویر مربوط به لباس Dunster را مشاهده کنید:

تغییراتی که در رد دد آنلاین صورت گرفته تنها به اضافه شدن چهارمین مینی پس خلاصه نمی‌شود. اگر کاربران تا انتهای امروز حالت Call to Arms را تجربه کنند، پاداش‌های دریافتی‌شان ۵۰ درصد بیشتر از روزهای عادی خواهد بود. این حالت به Survival شباهت داشته و کاربر باید از موج‌های متعدد دشمنان جان سالم به در ببرد. از فردا تا ۱۱ اکتبر (مصادف با ۱۹ مهر سال ۱۴۰۰) شرایط مشابهی در قبال ماموریت‌های مربوط به Harriet Davenport برقرار خواهد بود. کاربر می‌تواند با پیدا کردن حیواناتی به خصوص  و نمونه برداری از آن‌ها دو برابر روزهای عادی پاداش دریافت کند.

کاربرانی که در هفته جاری در Red Dead Online آنلاین شوند، ۳ عدد Predator Bait و ۳ عدد Herbivore Bait دریافت می‌کنند. آن‌هایی که رتبه‌شان به عنوان یک طبیعتگرا (Naturalist) ۵ یا بالاتر باشد، ۵ عدد Blending Tonic و ۲۰۰ عدد Sedative Varmint Cartridge هدیه می‌گیرند. در ضمن، اگر کاربری ماهیگیری کرده و شکارهای خود را طی هفته جاری بفروشد، مبلغ بیشتری دریافت می‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است رد دد آنلاین هم اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. دارندگان کنسول‌های نسل نهمی هم به واسطه قابلیت اجرای بازی‌های قدیمی می‌توانند پای تجربه‌شان بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا