1%
  • 0/10

بازیگر سریال Reacher خواهان ایفای نقش بتمن است

البته در صورتی که جیمز گان از او بخواهد

بازیگر سریال Reacher خواهان ایفای نقش بتمن است ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر سریال Reacher

آلن ریچسون، بازیگر سریال Reacher در پاسخ به سوالی به تمایل خود برای ایفای نقش بتمن در فرنچایز DC Universe اشاره کرده است.

جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) که مدیریت استودیو فیلم و سریال دی سی را بر عهده دارند، تمام تمرکز خود را روی راه اندازی فرنچایز DC Universe قرار داده‌اند. در حال حاضر از میان ابرقهرمانان مشهور تنها سوپرمن و سوپرگرل بازیگران خود را شناخته‌اند و هنوز مشخص نیست چه کسی بعنوان بتمن جدید جلوی دوربین ظاهر می‌شود. هر چند، منابع غیررسمی مدعی شده‌اند که دی سی حالا تمرکزش را روی انتخاب بازیگر بروس وین قرار داده است.

از آنجایی که فاصله چندانی به اکران فیلم Ordinary Angels نداریم، آلن ریچسون (Alan Ritchson) مصاحبه‌ای را به منظور تبلیغات آن با رسانه Comic Book انجام داد. بازیگر سریال Reacher این روزها از محبوبیت بالایی در میان مخاطبان برخوردار بوده و به همین دلیل، خبرنگار از علاقه ریچسون به نقش بتمن (Batman) پرسید و او در پاسخ گفت:

به همان اندازه‌ای که این شایعه‌ها پخش شده‌اند، گمان می‌کنم نباید در سپردن نقش بتمن در این برهه از زمان سختگیری صورت بگیرد. دوست دارم نقش بتمن را ایفا کنم اما در حال حاضر بتمن نیستم. نمی‌دانم رویکرد جیمز گان در قبال این ماجرا چیست. اما بله، اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. او یکی از نمادین ترین شخصیت‌ها است.

بازیگر آمریکایی از سال ۲۰۰۳ میلادی به فعالیت در عرصه بازیگری پرداخته و طی این سال‌ها در آثار شاخصی مانند The Hunger Games: Catching Fire حضور یافت. با این حال، اثری که باعث شد به محبوبیت و شهرت زیادی برسد، سریال Reacher بوده که فصل سومش در دست ساخت قرار دارد. آلن ریچسون در این اثر نقش یک دژبان سابق ارتش آمریکا را ایفا می‌کند که به شهرهای مختلف سفر کرده و هر بار درگیر ماجرایی خطرناک می‌شود.

در انتها، بد نیست بدانید مصاحبه با رسانه Comic Book اولین باری نیست که آلن ریچسون به تمایلش برای ایفای نقش بتمن و گمانه زنی‌های فضای مجازی اشاره می‌کند. قبلاً گفته بود اینکه طرفداران او را گزینه مناسبی می‌دانند، باعث افتخارش است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments