#مهسا_امینی

تریلر بازی Ratchet And Clank: Rift Apart با گزارشگری یک ربات منتشر شد!

دو روش تلپورت و ۷ اسلحه جدید

تریلر بازی Ratchet And Clank: Rift Apart با گزارشگری یک ربات منتشر شد! امیرحسین ناصری ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

در تریلر بازی Ratchet And Clank: Rift Apart می‌توانید دو روش تلپورت کردن از مکانی به مکان دیگر را در کنار اسلحه جدید مشاهده کنید که همگی توسط یک راوی رباتی اعلام می‌شوند!

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart در کل درباره جدا شدن از جهان‌های مختلف و پورتال‌هایی است که با استفاده از حافظه SSD کنسول پلی استیشن 5 می‌تواند جلوه‌های جذابی از نقاط مختلف دنیا را در یک قاب برای شما به نمایش بگذارد. این پورتال‌ها دقیقا همان چیزهایی هستند که باعث جدا شدن رتچت (Ratchet) و کلنک (Clank) شده‌اند، اما شما می‌توانید در بازی از آن‌ها برای جا به جا شدن و جا خالی دادن به دشمنان استفاده کنید!

در گیم پلی قبلی منتشر شده از بازی Ratchet And Clank: Rift Apart دیده بودیم که ریوت (Rivet)، برای رفتن از نقطه‌ای به نقطه دیگر یا جا خالی دادن از همین پورتال‌ها استفاده کند. با این حال در تریلر تازه منتشر شده، می‌بینیم که ربات راوی Zurkon Jr اطلاعات دقیق‌تری را درباره این قابلیت ارائه می‌دهد.

تریلر بازی Ratchet And Clank: Rift Apart و حفره‌های پورتالی

قابلیت اول برای جا به جا شدن در دنیای بازی Rift Tether نام دارد که با استفاده از آن می‌توانید وارد یک ریفت (یا همان پورتال) شده و از سوی دیگر خارج شوید. همچنین با Phantom Dash می‌توانید به سرعت در مقابل حمله دشمنان جا خالی بدهید که برای لحظاتی شما را از مکان مورد نظر محو می‌کند!

همچنین در کنار این ویژگی‌ها، ۷ اسلحه جدید نیز معرفی شدند که به ترتیب شامل تیغه‌های Buzz Blade برای قطعه قطعه کردن دشمنان، چاله‌های سیاه Blackhole Storm، سلاح دو لول و فوق قوی The Enforcer، شوک دهنده الکتریکی Lightning Rod که دشمنان را در کنار یکدیگر برق‌گیر می‌کند، یخ کننده Cold Snap، گوی Ricochet و نابودگر Negatron Collider می‌شود. به هر حال بخش بزرگی از سری بازی Ratchet And Clank مربوط به سلاخی دشمنان با انواع سلاح و قابلیت‌های ویژه می‌شود و عنوان Rift Apart نیز از این قاعده مستثنی نیست.

لازم به ذکر است که با نزدیک شدن به تاریخ عرضه رسمی این بازی، ویدیوهای دیگری تکت عنوان Luanch Party منتشر خواهند شد که تمرکز آن‌ها روی بخش تک‌نفره و همچنین جزئیات مربوط به هرکدام از سیاره‌هایی که رتچت و ریوت به آن‌ها سفر می‌کنند خواهد بود.

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا