ویدیو جدید از گیم پلی بازی Ratchet And Clank: Rift Apart منتشر شد

بیشتر با ریوت آشنا شوید

ویدیو جدید از گیم پلی بازی Ratchet And Clank: Rift Apart منتشر شد امیرحسین ناصری ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

در تریلر گیم پلی بازی Ratchet And Clank: Rift Apart می‌توانید دقایقی از مبارزه کاراکتر ریوت (Rivet) را مشاهده کنید که کلنک (Clank) را به همراه داشته و یک دست مکانیکی دارد!

سری بازی Ratchet And Clank عناوینی هستند که از گذشته دور تقریبا هم دوره و سبک بازی‌های Crash Bandicoot بوده‌اند. حال در سال گذشته دیدیم که روباه نارنجی دنیای بازی‌های ویدیویی به خوبی توانسته بود تا در Crash Bandicoot: It’s About Time خود را نشان دهد، اما امسال نوبت به لامبکس یا شاید هم بهتر است بگوییم لامبکس‌هایی خواهد بود که در پورتال‌های مختلفی که توسط حافظه SSD کنسول پلی استیشن 5 تولید می‌شوند، گیر افتاده‌اند.

سال گذشته اولین تریلرها از بازی Ratchet And Clank: Rift Apart منتشر شد که به عنوان انحصاری کنسول پلی استیشن 5 معرفی شده بود. با این حال در همان تریلرها دیدیم که رتچت (Ratchet) با نقشه دکتر نفاریوس (Nefarious) در جهان‌های مختلف پرتاب می‌شود و دوست قدیمی خود که همیشه در کنار یکدیگر بودند را از دست می‌دهد. اما کلنک جای بدی نمی‌رود و ریوت، لامبکس دیگری که در آن سر جهان زندگی می‌کند او را نجات می‌دهد تا طی یک ماجراجویی تازه او را به پیش رتچت بازگرداند.

گیم پلی بازی Ratchet And Clank: Rift Apart نوید یک عنوان فوق‌العاده اکشن و بامزه را می‌دهد

در این تریلر که بیشتر تمرکز آن روی نشان دادن قابلیت‌های شخصیت ریوت است، می‌توانید برخی از موارد از عناوین گذشته و برخی مکانیزم‌های جدید را ببینید. برای مثال می‌توان گفت که مهم‌ترین آن که باعث ایجاد تفاوت بین رتچت و او می‌شود، چکمه‌هایی است که روشن شدن آن‌ها کمک می‌کند تا ریوت مانند مرد آهنی (Ironman) از این سر به آن سر درگیری نقل مکان کند. با این حال دست مکانیکی و پتک این کاراکتر نیز نشان داده شده که شاید بیشترین استفاده از آن را برای پریدن و خورد کردن جعبه‌های بیچاره داشته باشید.

در گیم پلی منتشر شده از بازی Ratchet And Clank: Rift Apart همچنین می‌توانید برخی اسلحه مثل یک قارچ که به عنوان سلاح خودکار عمل کرده و همه را می‌زند هم ببینید. به علاوه، یک سلاح متفاوت و جالب در بازی که در همین ویدیو هم دیده می‌شود، پورتال‌ساز است! یعنی باعث می‌شود تا با ورود به یک پورتال ساخته شده، از بخشی به بخش دیگر نقشه بروید. با این حال هنوز نشان داده نشده که این سلاح تا چه حد فاصله‌ای می‌تواند کاراکتر بازی را (که در اینجا ریوت است) به مکانی دیگر بفرستد، اما قاعدتا کاربرد آن در مبارزه بسیار جالب خواهد بود! چراکه در گیم پلی منتشر شده می‌بینیم که بازیکن این پورتال را در مقابل تیرهای دشمن قرار می‌دهد تا به جای اصابت به او، به مکانی دیگر فرستاده شوند، یا اینکه خود او با رفتن داخل پورتال از مکانی دیگر بیرون می‌زند.

بازی Ratchet And Clank: Rift Apart در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد که در کیفیت 4K و نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه قابل تجربه خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا