بازی Rainbow Six Siege به رکورد جدیدی در استیم دست یافت

Rainbow Six Siege همچنان پرطرفدار است

بازی Rainbow Six Siege به رکورد جدیدی در استیم دست یافت نیکان صبوری ۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Rainbow Six Siege در استیم

به نظر می‌رسد که عملکرد یوبی‌سافت برای بازی Rainbow Six Siege بسیار مثبت بوده و این عنوان به تازگی رکورد جدیدی را در استیم به ثبت رسانده است.

بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ میلادی منتشر شد. بسیاری عقیده دارند که این عنوان در ابتدا عملکرد موفقی نداشت ولی به مرور زمان، پشتیبانی خوب یوبی‌سافت و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های متنوع، باعث شد تا Rainbow Six Siege هم بتواند نام خود را در فهرست بازی‌های چندنفره‌ی پرطرفدار چند سال اخیر، اضافه کند.

Benji-Sales یکی از تحلیل‌گران صنعت بازی‌های ویدیویی به تازگی در توییتر خود خبر بسیار جالبی از بازی Rainbow Six Siege منتشر کرد. او چند روز پیش متوجه شد که بازیکنان این عنوان از مرز ۱۸۰ هزار نفر به صورت همزمان عبور کرده‌اند که در چهار سال گذشته، سابقه نداشته. لازم به ذکر است که این آمار فقط از استیم بوده و پلتفرم‌‎های دیگر مانند خود یوپلی در ارقام آن، دخالتی نداشته‌اند.

آمار دقیقی از میزان بازیکنان بازی Rainbow Six Siege منتشر نشده اما طبق گزارش‌ها و با توجه به این بازی اکنون نزدیک به ۵۰ میلیون مخاطب دارد. چندی پیش یوبی‌سافت اعلام کرده بود که ویژگی Respawn شاید بتواند به رشد بازی کمک کند ولی آن‌ها این مکانیک را به بازی اضافه نخواهند کرد و به تمرکز روی یک بازی شوتر تاکتیکی که با استراتژی‌های مختلف همراه است، ادامه می‌دهند.

Rainbow Six Siege برای یوبی‌سافت، عنوان بسیار ارزشمندی به‌حساب می‌آید و این شرکت بازیسازی قصد دارد که بازی خود را گسترش دهد. به همین دلیل، کارگردان بازی Leroy Athanassof در مصاحبه‌ای اعلام کرد که Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعد هم منتشر خواهد شد. همچنین به صورت بسیار واضحی بیان کرد که در آینده قابلیت کراس-پلی بین کنسول‌ها به بازی اضافه می‌شود.

لازم به ذکر است به زودی فصل جدید بازی Rainbow Six Siege شروع می‌شود که تغییرات بسیار زیادی روی نقشه‌های بازی صورت می‌گیرد. همچنین دو اپراتور جدید به نام‌های Iana برای تیم Attacker و Oryx برای تیم Defender به جمع شخصیت‌های بازی اضافه می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا