#مهسا_امینی

بازی Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعد تایید شد

یوبی‌سافت از Cross-play بین دو نسل حمایت خواهد کرد

Rainbow Six Siege کنسول‌های نسل بعد

بازی محبوب Rainbow Six Siege که پنچ سال از انتشار آن می‌گذرد، برای کنسول‌های نسل بعد یعنی پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس تایید شد.

Rainbow Six Siege یکی از محبوب‌ترین عناوین آنلاین این روزها است که بعد از گذشت چند سال از انتشار، همچنان طرفداران و علاقه‌مندان خاص خودش را دارد. این عنوان در دسامبر سال ۲۰۱۵ میلادی برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و به دلیل پشتیبانی بسیار خوب یوبی‌‍سافت، همچنان بسیاری از بازیکنان خود را حفظ کرده و یکی از پربیننده‌ترین بازی‌ها در صنعت ورزش‌های الکترونیک است.

کارگردان بازی Leroy Athanassof در مصاحبه‌ای اعلام کرد که Rainbow Six Siege برای کنسول‌های نسل بعد هم منتشر خواهد شد. همچنین آن‌ها در تلاش هستند که بتوانند در روز اول انتشار کنسول‌ها، آن را در دسترس قرار دهند. او در این باره گفت:

چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما می‌خواهیم در زمان انتشار حاضر باشیم؛ وقتی که آن‌ها کنسول‌ها را عرضه می‌کنند. ولی این موضوع به آن‌ها و موافقت‌شان بستگی دارد. هدف ما برای Siege در دسترس بودن، درست در زمان انتشار (کنسول‌ها) است.

طبیعی است که Leroy Athanassof تاریخی را برای انتشار نسخه‌ی نسل بعد بازی Rainbow Six Siege مشخص نکرد، ولی همانطور که خود او در مصاحبه گفت باید تا تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی منتظر باشیم. او در ادامه تایید کرد که قابلیت Cross-play بین کنسول‌های نسل جدید و قدیم برای این بازی اضافه خواهد شد و در آینده هم کراس‌پلی بین کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن ۵ را فعال خواهد کرد. او در این مورد گفت:

ما واقعا دوست داریم که Rainbow Six Siege که به صورت کامل از cross-play حمایت کند و شاهد آن باشیم که بازیکنان پلی‌استیشن و ایکس‌باکس با یک دیگر رقابت کنند.

لازم به ذکر است به زودی فصل جدید بازی Rainbow Six Siege آغاز خواهد شد که تغییرات بسیار زیادی روی نقشه‌های بازی اعمال می‌کند. همچنین دو اپراتور جدید به نام‌های Iana برای تیم Attacker و Oryx برای تیم Defender به جمع شخصیت‌های بازی اضافه می‌شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا