ریچل مک‌آدامز در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور نخواهد داشت

جای کافی برای کریستین پالمر وجود ندارد!

ریچل مک‌آدامز

ریچل مک‌آدامز که یکی از بازیگران اصلی Doctor Strange بود، در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور نخواهد داشت.

اگرچه مارول به‌طور رسمی ساخت قسمت دوم Doctor Strange را تحت عنوان Doctor Strange in the Multiverse of Madness تایید کرد و اطلاعات کلی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داد اما هنوز سوالات بسیاری پیرامون شخصیت‌های مکمل و بازیگران آن‌ها وجود دارد. در حال حاضر، مطمئن هستیم که از بازیگران قسمت اول بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch)، بندیکت وانگ (Benedict Wong) و چیویتل اجیورفور (Chiwetel Ejiofor) باز می‌گردند تا بار دیگر نقش‌های دکتر استرنج، وانگ و کارل موردو را بر عهده بگیرند. در این میان، شایعه‌هایی پیرامون حضور برادر وودوو، میس آمریکا و کلیا منتشر شده اما هیچ کدامشان هنوز رسمی نشده‌اند.

فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness از لحاظ داستانی ارتباط بسیار نزدیکی با سریال WandaVision خواهد داشت. الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) که نقش اسکارلت ویچ را در دنیای سینمایی مارول بر عهده دارد، در هر دو اثر حاضر خواهد بود. این سریال با محوریت اسکارلت ویچ و ویژن بوده که زندگی ایده‌آل خود را در حومه‌ی شهر آغاز کرده‌اند اما پس از مدتی به ماهیت همه چیز شک می‌برند. طبق اطلاعات رسمی که چندی پیش منتشر شدند، این سریال ابرقهرمانی در تاریخ نامشخصی از دسامبر (۱۱ آذر الی ۱۱ دی ۱۳۹۹) از پلتفرم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

طبق گزارش جدیدی که وب سایت ورایتی منتشر کرده، ریچل مک‌آدامز (Rachel McAdams) در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness حضور نخواهد داشت. مک‌آدامز در قسمت اول Doctor Strange نقش کریستین پالمر را بر عهده داشت. اگرچه دلیل عدم حضور مک‌آدامز در قسمت دوم مشخص نیست اما می‌توان حدس‌هایی زد. با در نظر گرفتن حضور اسکارلت ویچ و دیگر شخصیت‌های شایعه شده، می‌توان گفت دکتر استرنج زندگی خود را در نیویورک به‌طور کامل رها کرده و بیشتر از قبل با دنیای سحر و جادو سر و کار دارد. بنابراین، عدم اختصاص بخش‌هایی از فیلم به زندگی قدیمی استیون و در نتیجه عدم نمایش شخصیت کریستین پالمر چندان هم اتفاق غافل‌گیرکننده‌ای نیست.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness، تنها یکی از فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است. این فاز با اکران Black Widow در بهار سال جاری میلادی آغاز شده و با The Eternals ادامه می‌یابد. نخستین اقتباس سینمایی اترنالز اواخر سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. این اثر درباره‌ی گروه جدیدی از ابرقهرمانان است که در واقع یک نژاد از موجودات فضایی باستانی بوده و هزاران سال به‌طور مخفیانه روی زمین زندگی کرده‌اند. به دنبال اتفاق‌های ناگواری که رخ می‌دهد، این گروه مجبور می‌شود تا از سایه‌ها بیرون آمده و به مقابله با یکی از دشمنان قدیمی بشریت بپردازد.

آثار مارول که در سال جاری میلادی پخش خواهند شد، به همین سه مورد خلاصه نمی‌شود. سریال The Falcon and the Winter Soldier هم از ماه آگوست (۱۱ مرداد الی ۱۰ شهریور) روی دیزنی پلاس پخش خواهد شد. در پایان، لازم به ذکر است که دنباله‌ی Doctor Strange برای اکران از تاریخ ۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ مه سال ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا