تریلر بازی Rainbow Six Extraction در رویداد جدید سونی منتشر شد

وقتی اوپراتورها متحد می‌شوند

تریلر بازی Rainbow Six Extraction به تازگی در رویداد آنلاین ۲۰۲۱ سونی منتشر شده که در آن جزئیات داستانی تازه‌ای درباره مقاومت اوپراتورها درباره انگل کیمرا نمایش داده می‌شود.

بازی Rainbow Six Siege مدت‌هاست که در سبک شوتر اول شخص و در سبک Multiplayer توانسته است تا توجه کاربران بسیاری را با گیم پلی جذاب و منحصر خود جلب کند. با این وجود، مدت‌ها پیش یک رویداد تازه به نام Outbreak در این بازی شروع شد که طی آن یک انگل فضایی به نام کیمرا به زمین آمده و همه چیز را نابود کرده بود. با این وجود، چنین رویدادی تنها برای مدتی خاص به طول انجامید و پس از آن کاربران درخواست کردند تا این بخش به صورت جداگانه به بازی اضافه شود. اما سازندگان در استودیو یوبیسافت به جای این کار، یک بازی جداگانه و جدید را برای این کار معرفی کردند که Rainbow Six Extraction نام دارد!

این عنوان که در ابتدا با نام Quarantine معرفی شده بود، پس از یک سال تاخیر در عرضه نهایتا با اسم Extraction در اوایل سال جاری مجددا معرفی شد و تریلرها و حتی نسخه بتا آن نیز در دسترس کاربران قرار گرفت. با این وجود، در داستان این بازی درست به مانند هرآنچه که در رویداد Outbreak دیده بودیم، همه چیز دست نخورده باقی مانده است. طوری که در تریلر جدید بازی Rainbow Six Extraction باز هم می‌بینیم که اوپراتورها درباره اینکه چطور انگل کیمرا همه چیز را به نابودی کشانده است صحبت کرده و اتحاد را کلید موفقیت می‌دانند. در واقع اصل مطلب هم همین است، چراکه در این عنوان دیگر خبری از تیم بازیکنان مقابل نیست، بلکه شما در تیم‌های سه نفره به ماموریت‌هایی برای پاکسازی و جمع کردن اطلاعات از تهدید بیگانه فرستاده خواهید شد؛ جایی که آرکین‌های آلوده منتظر شما هستند!

بازی Rainbow Six Extraction در تاریخ ۲۵ شهریور (۱۶ سپتامبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس – اس و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا