تاریخ اکران فیلم A Quiet Place Part II جلو افتاد

این اثر ۴۵ روز بعد از اکران خود در +Paramount در دسترس قرار می‌گیرد

تاریخ اکران فیلم A Quiet Place Part II جلو افتاد عرفان بدری ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان
تاریخ اکران فیلم A Quiet Place Part II

در حالی که که اکثر شرکت‌ها و استودیوهای بزرگ تاریخ اکران بیشتر فیلم‌های مهم خود را به امسال حتی سال بعد منتقل کرده‌اند، Paramount Pictures تصمیم گرفته تا تاریخ اکران فیلم A Quiet Place Part II جلو بیندازد و اکنون طرفداران می‌توانند زودتر این دنباله‌ی مورد انتظار را تماشا کنند.

دنباله‌ی فیلم پرطرفدار A Quiet Place، اثری که حتی استیون کینگ، نویسنده‌ی بزرگ داستان‌های ترسناک نیز به تحسین آن پرداخت، یعنی A Quiet Place Part II از جمله فیلم‌های مهم و مورد انتظاری است که به دلیل شیوع ویروس کرونا تا به حال چندین بار تاریخ اکرانش تغییر کرده‌اند. با اینحال شرکت Paramount Pictures برخلاف دیگر استودیوهای فیلمسازی هالیوودی که هر روز اخبار تاخیر زدن آثارشان را می‌شنویم، تاریخ اکران فیلم A Quiet Place Part II را جلو انداخته است.

جان کرازینسکی، کارگردان فیلم A Quiet Place Part II اخیرا در حساب رسمی توئیتر خود اعلام کرده است که این دنباله قرار است تا زودتر از زمانی که قبلا اعلام شده بود و در تاریخ ۲۸ مه ۲۰۲۱ ( خرداد ۱۴۰۰) به روی پرده‌ی سینماها برود.

او در این رابطه نوشت:

آن‌ها همیشه می‌گویند که چیزهایی خوب برای کسانی است که انتظار می‌کشند. خب من فکر می‌کنم که همه‌ی ما به اندازه‌ی کافی انتظار کشیده‌ایم. A Quiet Place Part II روز یادبود

او سپس بیوگرافی توئیتر خود را بروز کرد و در آن خبر از اکران این فیلم در تاریخ ۲۸ مه ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) داد. البته پیش از این در رویداد ViacomCBS تائید شده بود که Paramount Pictures قصد دارد فیلم A Quiet Place Part II را در مدت زمان محدودی در سالن‌های سینما پخش کند و بعد از ۴۵ روز از اکران آن، یعنی در تاریخ ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱ (۲۱ تیر ۱۴۰۰)  این اثر از طریق سرویس اشتراکی +Paramount در دسترس قرار خواهد گرفت.

این دنباله پس از وقایع مرگبار خانه در فیلم اول جریان دارد و اکنون خانواده‌ی ابوت که در سکوت به مبارزه برای بقا ادامه می‌دهند، باید با وحشت دنیای بیرون روبه‌رو شود. البته آن‌ها خیلی زود متوجه می‌شوند که موجودات شکارچی‌ای که به صدا حساس هستند، تنها تهدیدهایی نیستند که جان آن‌ها را به خطر می‌اندازند.

جان کرازینسکی که هم در فیلم اول بازی کرده بود هم آن را کارگردانی کرده بود، هدایت فیلم A Quiet Place Part II نیز بر عهده داشته است، با اینحال او در این فیلم دیگر جزو بازیگران اصلی نیست و تنها در بخش‌هایی که به حمله‌ی اولیه بیگانگان مربوط است، نقش محدودی خواهد داشت. امیلی بلانت، کلیلن مورفی، میلیسنت سیموندز، نوآ جوپ، جایمن هانسو و وین دووال از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش از این گزارش شده بود که شرکت Paramount قصد دارد یک اسپین‌آف را در جهان این فیلم بسازد. در آن زمان گفته شده بود که این اسپین‌آف بر اساس ایده‌ای از جان کرازینسکی خواهد بود، اما او برای کارگردانی این اثر بازنخواهد گشت و این وظیفه به جف نیکولز، کارگردان فیلم‌های Mud ،Loving ،Midnight Special و Take Shelter سپرده شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا