قابلیت کراس‌پلی به بازی PUBG در آخرین به‌روزرسانی اضافه شد

کراس‌پلی بین دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 خواهد بود

کراس‌پلی به بازی PUBG

در آخرین آپدیت منتشر شده قابلیت کراس‌پلی به بازی PUBG اضافه شد و بازیکنان ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 هم اکنون می‌توانند با یکدیگر بازی را تجربه کنند.

تیم توسعه‌ی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds یعنی پابچی کورپوریشن، به‌روزرسانی شماره 4.3 را برای کنسول‌ها منتشر کرد. در این آپدیت ویژگی کراس‌پلی بین دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 اضافه شد. کراس‌پلی به این معنی است که بازیکنان دو کنسول از این به بعد با یکدیگر بازی کرده؛ بنابراین ممکن است دشمنان و یا هم تیمی‌های شما از یک پلتفرم دیگر استفاده کنند.

این سیستم مدت‌ها به شکل یک آرزو در بین بازیکنان بود ولی با رشد و توسعه‌ی صنعت بازیسازی، قابلیت اتصال بین پلتفرم‌ها محقق شد و بازیکنان اکنون می‌توانند با داشتن یک پلتفرم با دیگر بازیکنان از پلتفرم‌های دیگر بازی کنند. این قابلیت پیش از این برای بازی‌هایی مانند Fortnite ،Dauntless و Rocket League اضافه شده بود و حتی بازی مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare که قرار است 3 آبان منتشر شود از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد. توجه داشته باشید که قابلیت کراس‌پلی بازی PUBG تنها برای نسخه‌های کنسولی است.

در کنار اضافه شدن کراس‌پلی به بازی PUBG در به‌روزرسانی جدید، سیستمی به نام Survival Mastery به بازی اضافه شده است. سیستم Survival Mastery به بازیکنان اجازه ساخت ID، بنر و اضافه کردن اطلاعات شخصی کاراکتر خود را در بازی می‌دهد. همچنین بخش‌هایی به عنوان چالش برای بازیکنان در نظر گرفته شده که شامل جوایزی است. برخی از تفنگ‌ها مانند DPS Shotgun راه خود را به کنسول باز کردند و اکنون در بازی قابل استفاده هستند.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در تاریخ 29 آذر 1396 توسط تیم PUBG Corporation برای ویندوز ساخته و منتشر شد. این بازی از سوی بازیکنان با استقبال زیادی روبرو شده بود که در نهایت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، اندروید و iOS هم توسط کمپانی‌های دیگر به بازار عرضه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا