تصویر جدیدی از کنترلر پلی‌استیشن ۵ و کیت توسعه‌ی آن فاش شد

شباهت زیاد این کنترلر نسبت به نسخه‌ی قبلی

تصویر کنترلر پلی‌استیشن ۵

چند تصویر دیگر از کیت توسعه‌ی پلی‌استیشن ۵ در سطح اینترنت منتشر شد که در این تصاویر می‌توان کنترلر این دستگاه را هم مشاهده کرد.

همانطور که می‌دانید در تعطیلات سال آینده‌ی میلادی، نسل جدیدی از کنسول‌های خانگی Microsoft و Sony به بازار خواهد آمد و بسیاری در حال تحلیل آن‌ها هستند و خیلی‌های دیگر هم برای انتشار آن‌ها لحظه شماری می‌کنند. موفقیت‌های سونی در عرضه‌ی پلی‌استیشن ۴ باعث شده که اعتماد بسیاری را از سوی طرفداران خود جذب کند و همین باعث می‌شود پلی‌استیشن ۵ یکی از مورد انتظارترین کنسول‌های نسل نهم باشد.

اگر به یاد داشته باشید، شرکت سونی در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۱۹ پتنت جدیدی را به ثبت رساند که مربوط به کنترلر کنسول پلی‌استیشن ۵ بود که ظاهری شبیه به دوال شاک ۴ داشت. به تازگی کاربری به نام Patrick در شبکه‌ی اجتماعی توییتر تصویری از کیت توسعه‌ی پلی‌استیشن ۵ به همراه کنترلر آن منتشر کرد که به نظر می‌رسد که این همان دسته‌ی PS5 باشد که در سازمان حقوق معنوی جهانی به ثبت رسید.

متاسفانه این چند تصویر اطلاعاتی در خصوص جزییات این کنترلر نمی‌دهد. بسیاری بر این باورند که این کنترلر مانند کیت توسعه‌ی دهنده‌ پلی‌استیشن ۵ بوده که فقط برای توسعه‌دهندگان ارسال شده، زیرا روی دکمه‌های آن هیچ گونه علامتی وجود ندارد. نکته‌ی دیگری که وجود دارد در خصوص منبع انتشار این تصاویر است. منبع که بیشتر افراد در حال پیگری آن هستند، فروم ردیت است که این تصاویر در آن منتشر شده و کسی نمی‌تواند اکانت توییتر این فرد را پیدا کند. Patrick در توییتر نوشته است:

مطمئن نیستم که درست باشد ولی …

اولین تمیزکاری من در نسخه‌ی اولیه‌ی پلی‌استیشن ۵

درسته وظیفه‌ی من تمیزکاری توی شرکت یو….. هست

با توجه به گفته‌ این کاربر احتمال می‎رود که این تصاویر از شرکت یوبی‌سافت گرفته و منتشر شده است. نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص این تصاویر چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا