1%
  • 0/10

آغاز فاز آزمایشی استریم ابری بازی های پلی استیشن 5

پشتیبانی از وضوح تصویر 4K

آغاز فاز آزمایشی استریم ابری بازی های پلی استیشن 5 ۰ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
استریم ابری بازی های پلی استیشن

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی فاز آزمایشی قابلیت استریم ابری بازی های پلی استیشن 5 را در دسترس کاربرها قرار داده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بالاترین و گران قیمت‌ترین سطح اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس، پریمیوم نام دارد که جدا از دسترسی به صدها بازی جدید و قدیمی، امکان استریم ابری بازی های پلی استیشن 5 را نیز برای مشترکان فراهم می‌کند. با این وجود، امکان استفاده از این قابلیت تا به امروز به طور عمومی و حتی آزمایشی فراهم نشده بود.

حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که برخی از افراد به طور آزمایشی توانسته‌اند به استریم ابری بازی های پلی استیشن بپردازند. در واقع، گفته شده که این بتا به کاربرها اجازه می‌دهد تا به واسطه کلاود گیمینگ، بازی‌ها را روی کنسول خود استریم کنند.

نکته قابل توجه این است که استریم ابری با رزولوشن‌های مختلفی نظیر 720p و 1080p و 1440p و 4K پشتیبانی می‌کند و بسته به وضوح صفحه نمایش و همچنین سرعت اینترنت خود، می‌توانید از تجربه عناوین در این رزولوشن‌ها لذت ببرید. به لطف قابلیت استریم ابری بازی‌ها، دیگر نیازی به دانلود یک بازی نیست و اگر مشکل کمبود فضا در کنسول خود را دارید، به راحتی می‌توانید از طریق استریم ابری نیز به تجربه بازی‌ها بپردازید.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز فهرست کاملی از بازی‌های سازگار با کلاود گیمینگ را منتشر نکرده است. با این وجود، به نظر می‌رسد که جدا از عناوینی که در سرویس پلی استیشن پلاس حضور دارند، دموی بازی‌ها در سطح پریمیوم پلاس و همچنین عناوین خریداری شده به طور دیجیتالی از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با آغاز فاز آزمایشی استریم ابری آثار پلی استیشن 5 چیست؟ به نظر شما، آیا این قابلیت با استقبال بازیکن‌ها روبه‌رو می‌شود؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments