#مهسا_امینی

بازی‌ های جدید PS4 و PS5 که این هفته منتشر می‌شوند

این بازی‌ها شما را خانه‌نشین خواهند کرد!

بازی‌های جدید PS4 و PS5 که این هفته منتشر می‌شوند

بازی‌ های جدید PS4 و PS5 که در آینده نزدیک منتشر خواهند شد، تابستانی جذاب را برای طرفداران رقم خواهند زد.

پس از گذشت چند هفته‌ی سخت و نفس‌گیر از تابستان امسال، استودیوهای سازنده بازی تصمیم گرفته‌اند تا این هفته را برای طرفداران بازی‌های ویدیویی و گیمرها خوشایندتر کنند. گیمرها می‌توانند این هفته را با بازی‌های جدید PS4 و PS5 ادامه دهند و با در خانه ماندن و لذت بردن از بازی‌های جدید از گرمای ذوب کننده‌ی این هفته جان سالم به در ببرند.

یکی از بازی‌هایی که بیشترین توجه‌ها را به خود جلب کرده و این هفته منتشر میشود، بازی مورد انتظار Baldur’s Gate: Dark Alliance 2 است. این بازی که از مجموعه بازی‌های Dungeons and Dragons است و بازسازی‌ای از نسخه‌ی قدیمی‌تر خود که در سال ۲۰۰۴ منتشر شده بود محسوب می‌شود قرار است تجربه‌ی نوستالژیکی برای طرفداران این مجموعه در این هفته باشد. البته این بازی تنها تجربه‌ی نوستالژیک این هفته نیست. بازی‌های Arcade Archives: Chack’n Pop، River City Saga: Three Kingdoms و Capcom Arcade 2nd Stadium سه بازی‌ای هستند که با محیط دو بعدی و نوستالژیک خود یادآور خاطرات شیرین گذشته خواهند بود. اگرچه با بازسازی و طراحی‌های تازه خود تجربه‌ی جدیدتر و هیجان انگیزتری را به بازیکنان هدیه می‌کنند. این هفته برای طرفداران مجموعه بازی‌های Final Fantasy از همه جذاب‌تر است چرا که پس از بروزرسانی‌ها، شایعات و جنجال‌های متعدد بالاخره در روز بیستم ماه ژوئیه (۲۹ تیر ماه) انتظارها به پایان می‌رسد و این بازی برای هر دو پلتفرم منتشر می‌شود. طرفداران بازی‌های ترسناک هم می‌توانند به مجموعه بازی‌های منتشر شده‌ی این هفته امیدوار باشند زیرا شماری از این بازی‌ها مانند بازی Dreadout 2 که بخش اول آن در سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود، در این ژانر هستند.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin – Trials of the Dragon King
بازی Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin – Trials of the Dragon King

مجموعه مورد انتظار این هفته شامل ژانرها و حالت‌های مختلف بازی از جمله تک بازیکن، چند بازیکن، دو بعدی، اکشن، ماجراجویی، مبارزه‌ای، تیراندازی و بسیاری دیگر هستند که می‌توانند شمار زیادی از طرفداران گیم با سلیقه‌های مختلف را خوشحال و راضی کنند.

بازی‌ های جدید PS4 و PS5

در پایان، نظر شما در مورد بازی‌ های جدید PS4 و PS5 در این هفته چیست؟ بیشتر منتظر کدام بازی هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا