#مهسا_امینی

لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه دسامبر لو رفت

طبق معمول!

لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس

بنا بر اعلام یکی از کاربرانی که پیش‌تر هم لیست بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس (PlayStation Plus) را لو داده بود، ظاهرا لیست عناوین ماه دسامبر نیز لو رفته است!

سرویس پلی استیشن پلاس برای کاربرانی که قصد دارند تا به صورت آنلاین با کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 بازی کنند، یک مورد کاملا ضروری است. با این حال، برای اینکه پول پرداخت شده بابت این سرویس تا حدودی و حتی بیشتر برای کاربران جبران شود، اعضای آن به صورت ماهیانه تا ۳۰ روز فرصت دارند تا چند بازی رایگانی که ارائه شده را دانلود و سپس تا همیشه در اکانت خود نگه دارند! در این سرویس تاکنون عناوین بزرگ بسیاری قرار گرفته که شاید از بهترین‌های آن بتوان به چند عنوان از سری Call of Duty مانند WWII و Black Ops 4 اشاره کرد.

با این حال اینکه چه بازی‌هایی در ماه آینده معرفی می‌شوند، قاعدتا در دسته اطلاعات محرمانه‌ای خواهد بود که تا روز اعلام رسمی، هیچ کاربری نباید درباره آن بداند. اما چند ماهی است که این جزئیات، بدون خواست سونی و پلی استیشن به راحتی هر چه تمام‌تر لو می‌رود! همچنین جالب اینجاست که لو دهنده این اطلاعات یک منبع خاص بوده و هر ماه هم باز‌ی‌ها را کاملا دقیق اعلام می‌کند تا طرفداران تقریبا یک هفته قبل از انتشار پست از لیست رسمی، بدانند که چه بازی‌هایی در سرویس پلاس برای ماه بعد رایگان خواهد شد.

بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه دسامبر

طبق اعلام این کاربر، در ماه دسامبر می‌توانیم شاهد سه عنوان زیر باشیم که برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس در کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار خواهند گرفت.

بازی GodFall

  • بازی سبک اسلشر (Slasher) و سوم شخص Godfall در سال ۲۰۱۹ به عنوان یکی از بازی‌های کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 معرفی شد. استودیو Counterplay Games وظیفه ساخت را بر عهده داشته و از طرفی شرکت گیرباکس (Gearbox) آن را منتشر کرده است. در این بازی شما در نقش یکی از اعضای انجمن شوالیه‌ها، باید برای پیش‌گیری از اتفاقات آخرالزمانی تلاش کنید و در جهان‌های مختلف بجنگید!

بازی Mortal Shell

  • یکی از عناوین مشابه با Dark Souls که توسط استودیو Cold Symmetry ساخته شده و درجه سختی آن هم تا حدودی با این اثر مقایسه می‌شود، بازی Mortal Shell خواهد بود. در این عنوان سبک اکشن نقش‌آفرینی شما باید در پس نا امیدی و نابودی به بار آمده مبارزه کنید و با انواع دشمنان مبارزه کنید. با این حال، مبارزه کردن همیشه راحت نیست و باید از سیستم ارتقا و پیدا کردن آیتم‌های بازی بیشترین استفاده را ببرید! وگرنه مجبور می‌شوید تا در صورت کشته شدن‌های پشت سر هم، دسته پلی استیشن گران‌قیمت خود را به تکه‌های نامساوی تقسیم کنید. در نظر داشته باشید که خیلی از دشمنان در این بازی باید چندبار کشته شوند! پس بعد از انداختن آن‌ها ابتدا مطمئن شوید که خبری نیست، سپس خوشحالی کنید.

بازی Lego DC Super Villains

  • بازی‌های سری Lego همیشه سبک خاص خود را دارند و ظاهرا هروقت که سازندگان دوست داشته باشند، موضوعات مختلف را مبنای یک عنوان جدید قرار داده و آن را لگو می‌کنند! درست به مانند بازی Lego DC Super Villains که در آن شما باید در نقش ابرشرورهای مختلف دنیای دی سی (DC)، ثابت کنید که از همه بی‌عدالت‌تر و شرورتر هستید!

بازی‌های اعلام شده فوق در حال حاضر هنوز توسط سونی تایید نشده‌اند اما طبق روال چهار ماه گذشته، ظاهرا جای شکی هم برای درست بودن این لیست وجود ندارد. همچنین ظاهرا این ماه خبری از بازی رایگان برای کاربران PSVR نیست، یا شاید هم هنگام اعلام رسمی یک عنوان دیگر مثل ماه گذشته برای علاقه‌مندان به دنیای واقعیت مجازی، رایگان شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا