بازی‌های رایگان ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شدند

سه اثر مهیج

بازی‌های رایگان ماه می پلی استیشن پلاس مشخص شدند حمید توحیدلو ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی های رایگان ماه می پلی استیشن

ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ماه می ۲۰۲۳ سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال لو رفت که ظاهرا این بار نیز میزبان سه بازی مهیج خواهیم بود.

کمتر از یک هفته به پایان ماه آوریل باقی مانده و مشابه ماه‌های گذشته، وب‌سایت Dealabs بار دیگر لیست بازی‌های رایگان ماه جدید سرویس پلی استیشن پلاس را فاش کرده است. طبق ادعای این منبع آگاه، اولین اثر  رایگان ماه می، Grid Legends نام دارد. این عنوان در واقع جدیدترین بازی از سری پرطرفدار گرید به شمار می‌رود که در اوایل سال گذشته میلادی توسط شرکت کدمسترز روانه بازار شد.

دیگر بازی رایگان ماه می پلی استیشن پلاس احتمالا Chivalry 2، محصول استودیوی تورن بنر، خواهد بود و در کنار آن، مشترکین می‌توانند از تجربه رایگان بازی دوچرخه‌سواری Descenders لذت ببرند. دقت داشته باشید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز واکنشی در خصوص این گمانه‌زنی از خود نشان نداده و ممکن است که این لیست قطعی و نهایی نباشد.

در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه می ۲۰۲۳ پلی استیشن پلاس اسنشال را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که اگر این گزارش صحت داشته باشد، هر سه بازی از روز دوم ماه می (۱۲ اردیبهشت)‌ به طور رایگان در اختیار مشترکین تمامی سطوح سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌گیرد.

بازی های رایگان ماه می پلی استیشن پلاس

  • GRID Legends
  • Chivalry 2
  • Descenders

لازم به یادآوری است که هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه آوریل این سرویس باقی مانده و بر این اساس، کاربران هر سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم همین حالا می‌توانند سه بازی Meet Your Maker و Sackboy: A Big Adventure و Tails of Iron را به طور رایگان به حساب کاربری خود اضافه کنند. گفتنی است این پیشنهاد تنها تا روز یکم می (۱۱ اردیبهشت ماه) ادامه دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های رایگان ماه می پلی استیشن پلاس اسنشال چیست؟ در ماه آینده منتظر عرضه کدام یک از بازی‌ها به سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم هستید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا