بازی‌های رایگان ماه آوریل پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

سه بازی جذاب!

بازی‌های رایگان ماه آوریل پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند حمید توحیدلو ۰ ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ساعاتی قبل لیست اسامی بازی های رایگان ماه آوریل ۲۰۲۳ پلی استیشن پلاس اسنشال را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

کمتر از دو روز به پایان ماه مارس باقی مانده و طبق روال همیشه، سونی لیست بازی های رایگان ماه آینده سرویس پلی استیشن پلاس اسنشال را منتشر کرد که این بار نیز سه بازی مهیج برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در نظر گرفته شده است؛ آثاری که بی‌شک تجربه‌ رایگان آن‌ها شما را به خوبی و برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کند.

اولین بازی رایگان این ماه، Meet Your Maker نام دارد. این اثر اکشن توسط استودیو بیهیویر اینتراکتیو در دست توسعه قرار دارد که همزمان با عرضه جهانی، به طور رایگان تقدیم مشترکین پلی استیشن پلاس خواهد شد. در این بازی شما باید ابتدا قرارگاه خود را بسازید و سپس با استفاده از نیروها، به موقعیت و ساخت و سازهای دیگر بازیکنان در یک دنیای آخرالزمانی و ترسناک حمله کنید. البته، در همین حین باید با استفاده از تله‌ها و سیستم‌های دفاعی، از قرارگاه خود نیز دفاع کنید.

Sackboy: A Big Adventure دومین اثر رایگانی است که در طول آوریل راهی این سرویس می‌شود. این بازی که توسط استودیو سومو دیجیتال توسعه یافته، در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی راهی بازار شد. داستان بازی حول موجوداتی انسان‌نما به نام سک‌بوی می‌چرخد که باید با عبور از موانع و چالش‌های متعدد، ماجراجویی خود را به پایان برسانید. گفتنی است که این اثر در واقع اسپین آف سری پرطرفدار LittleBigPlanet شمار می‌رود.

از دیگر عناوین رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس می‌توان به بازی مهیج Tails of Iron اشاره کرد. این اثر نقش آفرینی در سال ۲۰۲۱ میلادی توسط استودیوی آد باگ و شرکت یونایتد لیبل برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد. داستان بازی درباره موشی به نام ردگی است که سرزمین آن‌ها توسط قورباغه‌ها به رهبری گرین‌هارت مورد تهاجم قرار گرفته و طبق معمول، باید با نابودی آن‌ها، زندگی خود را نجات دهید.

در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آوریل ۲۰۲۳ پلی استیشن پلاس را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که هر سه بازی زیر از روز سه‌شنبه، ۴ آوریل (۱۵ فروردین ماه) به صورت رایگان در اختیار مشترکین سرویس پلاس قرار می‌گیرد و شما تنها تا روز یکم می (۱۱ اردیبهشت ماه) فرصت دارید که تمامی این عناوین را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس اسنشال

  • Meet Your Maker
  • Sackboy: A Big Adventure
  • Tails of Iron

در حالی که فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس اسنشال را منتشر شده، اما لازم به یادآوری است که هنوز چند روزی به پایان فرصت دریافت بازی‌های رایگان ماه مارس این سرویس باقی مانده و در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت عناوین ارزشمند Battlefield 2042 و Minecraft Dungeons و Code Vein نشده‌اید، حتما هرچه زودتر این سه بازی پرطرفدار را به حساب کاربری خود اضافه کنید. گفتنی است که این پیشنهاد تنها تا روز ۳ آوریل (۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۲) ادامه دارد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های رایگان ماه آوریل پلی استیشن پلاس اسنشال چیست؟ به نظر شما، چه عناوینی در ماه آتی به سطوح اکسترا و پریمیوم این سرویس اشتراکی راه می‌یابند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا