#مهسا_امینی

عضویت رایگان در پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم

فقط برای هفت روز

عضویت رایگان در پلی استیشن پلاس

شرکت سونی به تازگی امکان عضویت آزمایشی در سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم را برای کاربران خود فراهم کرده که می‌توانید به مدت هفت روز و به طور رایگان از امکانات این دو سطح بهره‌مند شوید.

در پی موفقیت بی‌چون و چرای سرویس ایکس باکس گیم پس، کمپانی ژاپنی سونی نیز در نهایت به راه‌اندازی سرویس اشتراکی بازی‌ها چراغ سبز نشان داد و با ادغام پلی استیشن پلاس و پلی استیشن ناو، سرویس جدیدی را برای مخاطبان خود ارائه کرد. این سرویس در واقع نسل جدید پلی استیشن پلاس به شمار می‌رود که در سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم، امکان تجربه بیش از ۷۰۰ بازی جدید و قدیمی را برای کاربران فراهم می‌کند.

حال که چیزی در حدود یک ماه از راه‌اندازی پلی استیشن پلاس جدید می‌گذرد، به نظر می‌رسد که شرکت سونی پیش از خرید حق اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم، این امکان را برای کاربران فراهم کرده تا به مدت هفت روز به طور رایگان و آزمایشی از خدمات سرویس مزبور استفاده کنند. البته، هنوز مشخص نیست که این قابلیت به تازگی به سیستم عضویت پلی استیشن پلاس اضافه شده، یا اینکه پیش‌تر مورد توجه رسانه‌ها قرار نگرفته بود.

در هر حال، در صورتی که هنوز در سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا یا پریمیوم عضو نشده‌اید، هم اکنون می‌توانید به مدت هفت روز از خدمات این دو سطح استفاده کنید. لازم به ذکر است که این قابلیت در حال حاضر فقط در دسترس کاربران اروپایی شبکه پلی استیشن قرار دارد و هیچ گزینه‌ای برای عضویت آزمایشی در پلی استیشن پلاس جدید برای کاربران آمریکایی و آسیایی در نظر گرفته نشده است.

گفتنی است که اگر شما برای استفاده از دوره رایگان پلی استیشن پلاس اکسترا یا پریمیوم اقدام کنید، بعد از رسیدن به تاریخ انقضا هفت روزه‌، اشتراک شما به طور خودکار به یکی از گزینه‌های انتخابی یعنی یک ماهه، سه ماهه یا یک ساله تمدید می‌شود. بدیهی است که در این صورت هزینه اشتراک از حساب کاربری شما کسر خواهد شد. بدین ترتیب، اگر صرفا قصد دارید که برای مدت کوتاهی از امکانات این دو سطح بهره‌مند شوید، باید پیش از اتمام دوره‌ آزمایشی، نسبت به لغو اشتراک خود اقدام کنید.

در حالی که شاید عضویت هفت روزه در پلی استیشن پلاس اکسترا یا پریمیوم زمان زیادی به نظر نرسد، اما در طول این مدت می‌توانید برخی از بازی‌های مورد نظرتان از جمله Returnal و Marvel’s Spider-Man را تجربه کنید. از طرفی، اگر از کاتالوگ این سرویس رضایت داشتید، به راحتی می‌توانید عضویت خود را به مدت یک ماه، سه ماه یا یک سال تمدید کنید.

سطح اول این سرویس، اسنشال نام دارد که دقیقا مشابه امکانات پیشین پلی‌استیشن پلاس بوده و طبق روال همیشه، مهم‌ترین ویژگی آن دریافت بازی‌های رایگان به طور ماهانه و همچنین امکان تجربه‌ بخش چند نفره آنلاین بازی‌ها است. سطح دوم با نام اکسترا شناخته می‌شود که در کنار ارائه‌ خدمات مذکور، چیزی بیش از ۴۰۰ بازی مختلف پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 را در اختیار مخاطب‌ها قرار می‌دهد. قیمت عضویت یک ماهه و یک ساله آن به ترتیب برابر با ۱۴.۹۹ و ۹۹.۹۹ دلار در نظر گرفته است.

سومین و آخرین سطح سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس به پریمیوم معروف است که شامل امکانات سطوح پایه و اکسترا شده و همزمان با آن‌ها، برای مشترکین این امکان را فراهم می‌کند تا به طور آزمایشی بازی‌های جدیدی را برای مدت زمان محدودی تجربه کنند. علاوه بر آن، در این سطح شما به کاتالوگ گسترده‌ای از بازی‌های کلاسیک و قدیمی کنسول‌های پلی‌استیشن دسترسی دارید که شامل بیش از ۳۰۰ اثر ویدیویی گوناگون می‌شود. اشتراک یک ماهه و یک ساله پریمیوم به ترتیب برابر با ۱۷.۹۹ و ۱۱۹.۹۹ دلار است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عضویت رایگان و آزمایشی در سرویس پلی استیشن پلاس اکسترا و پریمیوم چیست؟ آیا شما گزینه‌ای برای ارتقای رایگان و صدالبته محدود به این دو سطح را دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا