سبک بازی Prologue تیراندازی نخواهد بود

اثری که می‌خواهد خلاق باشد

سبک بازی Prologue

مصاحبه‌ای با Brendan Greene، کارگردان و خالق بازی Prologue انجام گرفت و مشخص شد که سبک این عنوان تیراندازی نخواهد بود.

طبیعی است که بسیاری بازی جدید PUBG Corporation را به دلیل سابقه‌ی این شرکت یک عنوان در سبک تیراندازی ببیند ولی مصاحبه‌ای با خالق و کارگردان بازی Prologue یعنی برندان گرین انجام شد و او تایید کرد که بازی جدید آنها یک اثر تیراندازی نخواهد بود. PUBG Corporation نام استودیویی است که بازی PUBG را تولید و در حال حاضر توسعه‌ی این بازی در دست آنها است. PUBG Corporatio قبل از معرفی Prologue اعلام کرده بودند که در حال کار روی یک بازی داستان محور در خصوص PUBG هستند.

قابل توجه است که Prologue توسط استودیوی PlayerUnknown در حال توسعه است. PlayerUnknown استودیویی است که توسط PUBG Corporation شکل گرفته و برندان گرین کارگردان و خالق عنوان معروف PUBG در این شرکت حضور دارد. نقش گرین در ساخت Prologue هنوز نامشخص است ولی با توجه به شواهد موجود به نظر می‌رسد که کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

برندان در مصاحبه تایید می‌کند که این بازی اولین اثر این استودیو بوده و ارتباطی با عنوانی که PUBG Corporation در خصوص آن صحبت کرده ندارد. همچنین این بازی شانس بسیار خوبی برای گرین و تیم PlayerUnknown خواهد بود تا بتوانند تجربه‌ی تازه‌ای در تکنولوژی و گیم‌پلی به وجود بیاورد تا بتوانند آنها را در بازی PUBG استفاده کنند.

بازی Prologue در جریان رویداد The Game Awards همراه با یک تیزر کوتاه معرفی شد. متاسفانه نمی‌توان اطلاعات زیادی در خصوص این بازی از طریق این تیزر کسب کرد ولی با توجه به این موضوع که این بازی یک PUBG نیست، پس احتمالا می‌تواند یک اثر بقا باشد که بازیکن با محیط اطراف خود تعامل خواهد داشت. بیشتر طرفداران بازی احتمال می‌دهند که بازی بیشتر شبیه Blair Witch باشد ولی تمام این موضوعات حدس و گمان بوده و تا زمان نشر اطلاعات بیشتر باید صبر کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا