صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4 چه چیزی را نشان می‌دهد؟

ادامه یا اسپین آف، مسئله این ‌است

صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4 چه چیزی را نشان می‌دهد؟ آیدا امشاسفند ۲ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4

صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4 اخباری جدید برای طرفداران فرانچایز را در خود دارد. جان ویک 4 که در تاریخ ۲۴ مارس (۵ فروردین) به روی پرده سینماها می‌رود، سه ساعت تمام اکشن را برای طرفداران در خود دارد.

این فیلم که در حال حاضر بالاترین امتیاز را در میان فیلم‌های فرانچایز جان ویک دارد، در سایت Rotten Tomatoes با رای ۱۶۵ منتقد، نمره ۹۵٪ برای خود کسب کرده است. مانند قسمت‌های قبلی، در این فیلم هم جان ویک به قصد انتقام به مقابله در برابر High Table ادامه می‌دهد که منجر به شناخت دشمن جدید جان ویک، یعنی Marquis de Gramont، با بازی بیل اسکارشگورد (Bill Skarsgård) می‌شود.
بر اساس گفته‌های کمدین داگ بنسن (Doug Benson) در توییتر، صحنه پس از جان ویک 4 یکی از بهترین‌ها بوده و این فیلم فقط یک صحنه پس از تیتراژ دارد.

این فیلم اولین قسمت این فرانچایز است که صحنه پس از تیتراژ داشته و به نظر می‌رسد با اینکه چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) گفته که او و کیانو ریوز ستاره این فرانچایز درحال حاضر به ساخت قسمتی جدید فکر نمی‌کنند، احتمالاتی برای ساخت قسمت بعدی هم وجود دارد.

چه اتفاقاتی در صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4 خواهد افتاد؟

صحنه پس از تیتراژ فیلم جان ویک 4

همانطور که اشاره شد این فیلم‌ حدود سه ساعت بوده که به بلندترین قسمت این فرنچایز از نظر زمانی تبدیل می‌شود. اگر واقعا این قسمت آخرین قسمت جان ویک باشد، صحنه پس از تیتراژی که تمام داستان را جمع بندی کند با عقل بسیار جور درمی‌آید مخصوصا بعد از سه ساعت پخش فیلم، البته معمولا در اینطور صحنه‌ها در مورد داستان‌های مورد انتظار قسمت بعدی صحبت می‌شود.

برای مثال همه فیلم‌های مارول به نحوی دارای نوعی صحنه پس از تیتراژ بودند، بجز Avengers: Endgame که به پایان Infinity Saga اشاره داشت. این امکان وجود دارد که صحنه پس از تیتراژ جان ویک 4 صرفاً آخرین صحنه پر اکشنی باشد که فرنچایز را با صدای بلند به اتمام می‌رساند، اما به نظر نمی‌رسد این حدس درست باشد. با این حال اگر صحنه پس از تیتراژ حان ویک 4 نشان دهنده این باشد که آینده‌ایی برای این فرانچایز هست، دلیلی وجود ندارد که منکر نظر استاهلسکی شویم و مطمئنا قسمت بعدی در آینده‌ایی نزدیک ساخته نخواهد شد.

همچنین امکان دارد که این سکانس به آنا د آرماس (Ana de Armas) در اسپین آف این سری یعنی Ballerina بپردازد که خود راهی را برای اسپین آف این فرانچایز باز می‌کند.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا