تایید شایعه جان ویک توسط کیانو ریوز

اسپین آف؟

شایعه جان ویک

کیانو ریوز (Keanu Reeves) شایعه جان ویک را در جلسه پرسش و پاسخی که با رسانه South by Southwest در مورد قسمت چهارم این فرانچایز محبوب داشت تایید کرد.
قسمت چهارم این فرانچایز با نام John Wick: Chapter 4، هنوز هم جان ویک را دنبال می‌کند که به دلیل از دست دادن تنها یادگار همسر مرحومش، در مسیری انتقام جویانه حرکت می‌کند. بابا یاگا که از بازنشسته بودن خسته شده، سه قسمت قبلی را با شلیک اسلحه، چاقوکشی و شیرین‌کاری گذرانده است. الان وقت آن رسیده که به اتاق اشراف برسد. اتاق افرادی که بیشترین و سیاه ترین رازها را در دل خود پنهان کرده اند.
ریوز احساسات خود را برای چهارمین قسمت جان ویک اینگونه بیان می‌کند که «این قسمت برای بدست آوردن یک آزادی بود، دلیلی که این داستان در مرحله اول گفته شد» و کارگردان این مجموعه چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) یک پایان احساسی را به رخ می‌کشد.
همچنین این فرانچایز هم در سینما و هم در تلویزیون حال گسترش است، و بر اساس گزارش‌های مجله Deadline، یک اسپین آف با نام Ballerina از این فرانچایز با بازی آنا د آرماس (Ana De Armas) ساخته می‌شود که ریوز هم بازی در این مجموعه را تایید کرده است.

شایعه اسپین آف از جان ویک

حتی قبل از اینکه بازی آنا د آرماس در این اسپین آف قطعی شود، شایعه مربوط به بازی ریوز در این سریال به گوش می‌رسید. دی آرماس در مورد فیلمبرداری صحنه هایی با ریوز برای Ballerina صحبت کرد و انتخاب بازیگران این اسپین آف در اواخر سال ۲۰۲۲ گزارش شد.

پس از آرام شدن تشویق پرهیجان در روز اول نمایش جان ویک ۴، ریوز و استاهلسکی برای پرسش و پاسخ روی صحنه رفتند که در آنجا خبر به دست خود ریوز تایید شد. ریوز همچنین به طرفداران اطمینان داد که در حال کار بر روی بازگرداندن کنستانتین (Constantine) است.
جان ویک بخشی از بهترین اکشن‌هارا در فرانچایز خود دارد و همچنین بازی ریوز در اولین اسپین آف این سری معروف، به عاملی برای بهتر شدن این فیلم می‌افزاید. برخلاف فیلم‌هایی که فقط به دنبال نام و نشان اکشنی بی محتوا در خود دارند، به نظر می‌رسد این سری به داستان اصلی متصل مانده است. با توجه به اینکه این اسپین آف در تلویزیونی در شبکه Peacock در حال راه اندازی است و صحبت از پنجمین فیلم با محوریت جان ویک در جریان یک پیش درآمد برای این کاراکتر هنوز روی میز است، ریوز احتمالاً برای مدتی طولانی با فرانچایزی که ساخته است درگیر خواهد بود.
البته نظرات مختلفی نیز وجود دارد، از نظر بعضی طرفداران این سری یکی از مهمترین قسمت‌های خود یعنی هدف خود را از دست داده است. به نظر می‌رسد فصل ۴ آرامش روانی زیادی را برای کسانی که در سفر با جان بوده‌اند فراهم می‌کند، اما اینکه چگونه اتفاقات بعدی بر میراث این شخصیت از طریق فیلم‌های کوتاه و اضافه‌شده به داستان تأثیر می‌گذارد، باید دید.
.

2.6 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا