کیانو ریوز: می‌خواهم باز هم در نقش جان کنستانتین ایفای نقش کنم

قسمت دوم Constantine ساخته خواهد شد؟

کیانو ریوز: می‌خواهم باز هم در نقش جان کنستانتین ایفای نقش کنم بهزاد شعبانی ۰ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ سینمای جهان
جان کنستانتین

اخیرا کیانو ریوز، بازیگر مطرح آمریکایی طی اظهار نظری جالب اعلام کرده است که به شدت به ایفای مجدد نقش جان کنستانتین علاقه مند است.

کیانو ریوز (Keanu Reeves) که نام او این روز‌ها به دلیل بازی در فیلم جان ویک حسابی بر سر زبان‌ها افتاده است، در سال 2005 با بازی در نقش جان کنستانتین هم حسابی غوغا به پا کرده بود. فیلم Constantine در سال 2005 میلادی (14 سال پیش) روی پرده‌های سینما رفته بود. هر چند این فیلم نتوانست رقم مد نظر برادران وارنر (شرکت سازنده) را در باکس آفیس ثبت کند، اما چند سالی می‌شود که بسیاری از علاقه مندان به دنیای سینما، در انتظار هنرنمایی دوباره‌ی کیانو ریوز در نقش جان کنستانتین هستند.

این فیلم فراطبیعی موفق شد تا 230 میلیون دلار فروش داشته باشد در حالی که بودجه تخصیص داده شده برای ساخت آن، 100 میلیون دلار بوده است. شاید به همین دلیل است که برادران وارنر (Warner Bros) طی این چند سال نام فیلم کنستانتین را به باد فراموشی سپرده اند.

لازم به ذکر است که این فیلم بر اساس یکی از داستان‌های کمیک Hellblazer از مجموعه کمیک‌های دی سی (DC Comics) ساخته شده بود.

همان طور که می‌دانید هفته‌ی گذشته فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum اکران شد؛ همان طور که انتظار می‌رفت این فیلم توانست تحسین بسیاری از مردم و حتی منتقدان را نسبت به خود برانگیخته کند و بدون شک، حضور کیانو ریوز به عنوان بازیگر نقش جان ویک در این موفقیت‌ها، بی‌تاثیر نبوده است.

طی مصاحبه‌‌ی صوتی که اخیرا Variety با کیانو ریوز داشته است، این بازیگر 54 ساله در رابطه با بازی در فیلم‌های اکشن توضیحاتی را ارائه داد. ریوز صراحتا اعلام کرد که بعد از کار روی Bill & Ted دوست دارد که یکبار دیگر روی یکی دیگر از نقش‌های قدیمی‌اش فعالیت داشته باشد. او در رابطه با این مسئله ادامه داد:

من همیشه دوست داشتم که یک بار دیگر به عنوان جان کنستانتین ایفای نقش کنم؛ چرا که من عاشق این شخصیت هستم و دنیای این فیلم را خیلی دوست دارم. من باید یک بار دیگر به جای این شخصیت فوق العاده در دنیای کنستانتین بازی کنم.

طی چند سال اخیر چند مرتبه‌ای شایعه ساخت قسمت دوم فیلم Constantine توسط رسانه‌های مختلف مطرح شده است اما فعلا هیچ خبر رسمی مبنی بر تولید این فیلم از سوی دی سی یا برادران وارنر اعلام نشده است. در حال حاضر این شرکت بیشترین تمرکز خود را روی ساخت فیلم Joker با هنرمندی واکین فینکس گذاشته است.

با این وجود امیدوار هستیم که یک بار دیگر شاهد شخصیت جان کنستانتین روی پرده سینما باشیم. وقتی که خودِ کیانو ریوز نسبت به بازی در این نقش ابراز علاقه می‌کند، بعید می‌دانم سازندگان فیلم Constantine نسبت به ساخت قسمت دوم آن، وسوسه نشوند!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا