آمادگی استودیوهای پلی استیشن برای نمایش بازی‌های جدید

شوکیس پلی استیشن در راه است

آمادگی استودیوهای پلی استیشن برای نمایش بازی‌های جدید حمید توحیدلو ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی های جدید پلی استیشن

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که استودیوهای پلی استیشن برای نمایش بازی های جدید خود در رویداد آتی سونی آماده هستند.

ماه ژوئن، ماه شلوغی برای صنعت بازی‌ها خواهد بود. در واقع طی این ماه قرار است رویدادهای متنوعی توسط شرکت‌های سرشناس بازی‌سازی از جمله ایکس باکس و یوبیسافت برگزار شود. از طرفی، نمایشگاه بزرگ سامر گیم فست نیز به میزبانی جف کیلی در اوایل ماه آتی برگزار خواهد شد.

در همین حین، گزارش‌ها نشان می‌دهد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی نیز به دنبال برگزاری قسمت جدید شوکیس پلی استیشن است. در حالی که برگزاری این مراسم هنوز به طور رسمی توسط ژاپنی‌ها تایید نشده، اما به تازگی یکی از کاربرهای انجمن رست ارا به نام Shinobi602 مدعی است که تعداد زیادی از استودیوهای سونی آماده نمایش و رونمایی از بازی‌های جدید خود در شوکیس پلی استیشن هستند. هرچند، او جزئیات بیشتری در خصوص استودیوها و عناوین حاضر در مراسم ارائه نکرده است.

در حال حاضر Marvel’s Spider-Man 2 تنها بازی فرست پارتی سونی است که در ادامه سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. از این رو، حضور آن در شوکیس پلی استیشن تقریبا قطعی است. به علاوه، استودیو ناتی داگ هم اکنون مشغول ساخت بازی چندنفره The Last of Us است که طبق گفته سازندگان، در سال جاری میلادی معرفی خواهد شد. بدین ترتیب، این عنوان نیز می‌تواند در رویداد مزبور حضور داشته باشد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تا به امروز به برگزاری رویداد بزرگ پلی استیشن در هفته‌های آینده اشاره نکرده، اما بهتر است بدانید که آقای جف گراب، خبرنگار معروف حوزه ویدیو گیم، پیش‌تر گفته بود که شوکیس بعدی پلی استیشن در ماه می یا اوایل ژوئن (اردیبهشت یا خرداد ماه)، پیش از برگزاری رویداد سامر گیم فست، برگزار خواهد شد.

در پایان این خبر، شما چه انتظارهایی از شوکیس پلی استیشن و بازی های جدید سونی دارید؟ به نظر شما، کدام یک از استودیوها در این مراسم حضور دارند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

2 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا