#مهسا_امینی

بازی‌ های جدید سرویس پلاس لو رفتند!

این ماه چه بازی‌هایی رایگان خواهند بود؟

بازی‌ های جدید سرویس پلاس لو رفتند! نریمان هروی ۰ ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی‌ های جدید سرویس پلاس

بازی‌ های جدید سرویس پلاس شامل God of War ،Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl لو رفتند.

بازی‌های رایگان ماه جدید پلاس شامل God of War ،Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl طبق یک نشت اطلاعاتی لو رفتند! این اطلاعات را یک وب‌سایت فرانسوی منتشر کرده که پیش از این نیز بازی‌های رایگان دیگری را لو داده بود. پس نتیجه می‌گیریم که به احتمال خیلی زیاد، این اطلاعات کاملا درست باشند.

بازی‌ های جدید سرویس پلاس در اولین سه‌شنبه‌ی هر ماه میلادی به صورت رایگان عرضه می‌شوند و برای این ماه نیز انتظار می‌رود که این بازی‌ها در روز ۷ جوئن (مصادف با روز ۱۷ خرداد) به شکل رایگان در دسترس مشترکین سرویس پلاس قرار گیرند.

یکی از این بازی‌ها، آخرین نسخه از سری بازی‌های God Of War است که اصلا نیازی به تعریف و معرفی ندارد. همچنین این بازی در PS Plus Collection حضور دارد و به هر حال تمامی کسانی که کنسول PS5 و سرویس پلاس را دارند، خیلی زودتر بازی را به شکل رایگان دریافت کرده‌اند.

یکی دیگر از بازی‌ های جدید سرویس پلاس، بازی Naruto to Boruto: Shinobi Striker است. این بازی یک بازی مبارزه ۴ در مقابل ۴ با کارکتر‌های ناروتو محسوب می‌شود. شما علاوه بر این که می‌توانید از کارکتر‌های انیمه در این بازی بهره ببرید، می‌توانید کارکتر خود را نیز بسازید و با او بازی کنید.

همچنین دیگر بازی جدید سرویس پلاس، بازی Nickelodeon All-Star Brawl است که یک بازی مبارزه‌ای شبیه به Smash Bros به حساب می‌آید و کارکتر‌هایی همچون گارفیلد، گربه سگ و باب اسفنجی در آن حضور دارند. همچنین قرار است دو نسخه‌ی PS4 و PS5 این بازی به صورت رایگان در دسترس قرار گیرد.

نظر شما در مورد بازی‌ های جدید سرویس پلاس چیست؟ آیا این بازی‌ها شما را راضی می‌کنند؟ دوست دارید چه بازی‌هایی برای ماه بعدی رایگان شوند؟ خوشحال می‌شویم که برای ما کامنت بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا