1%
  • 0/10

پلی استیشن در نمایشگاه توکیو گیم شو شرکت می‌کند

برخلاف گیمزکام

پلی استیشن در نمایشگاه توکیو گیم شو شرکت می‌کند ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

همان‌طور که انتظار می‌رفت، پلی استیشن در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۲۴ شرکت می‌کند که البته هنوز جزئیاتی از عناوین حاضر در این مراسم ارائه نشده است.

در حالی که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تمایل چندانی به حضور در رویدادهای مختلف سال ندارد و برگزاری رویداد اختصاصی خود را ترجیح می‌دهد، اما به نظر می‌رسد ژاپنی‌ها قید نمایشگاه توکیو گیم شو را نمی‌زنند و مطابق هر سال، این بار نیز در این نمایشگاه بزرگ شرکت می‌کنند.

بر اساس بیانیه اخیر سونی، این کمپانی برنامه‌هایی برای نمایشگاه بزرگ Tokyo Game Show 2024 تدارک دیده که البته هنوز جزئیاتی از عناوین حاضر در این رویداد در دسترس نیست. ناگفته نماند که سونی در مراسم سال گذشته صرفا به نمایش بازی‌های مستقل خود پرداخته بود.

سونی تنها شرکت بزرگ حاضر در توکیو گیم شو نیست و ناشرهای سرشناسی از جمله کپکام و اسکوئر انیکس نیز در این مراسم حضور دارند. بهتر است بدانید که TGS 2024 بزرگ‌‎ترین رویداد تاریخ این نمایشگاه خواهد بود که ۷۳۱ غرفه‌دار و ۳۱۹۰ غرفه خواهد داشت.

با استناد بر بیانیه میزبان، مراسم توکیو گیم شو قرار است از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر سال جاری (۵ تا ۸ مهر ماه ۱۴۰۳) در برگزار شود. تم رویداد امسال، Trailblaze the World the Gaming بوده که گفته شده این رویداد ترکیبی از نمایش‌های حضوری و آنلاین خواهد بود. انتظار می‌رود که طی هفته‌های آینده جزئیات بیشتری درباره شرکت‌ها و بازی‌های حاضر در مراسم در دسترس قرار بگیرد.

در خلال این گفته‌ها، ذکر این نکته مهم است که برخلاف حضور پلی استیشن در توکیو گیم شو ۲۰۲۴، در نمایشگاه گیمزکام شرکت نمی‌کند. این در حالی است که مایکروسافت شماری از بازی‌های جدید ایکس باکس از جمله بازی انحصاری و مورد انتظار Avowed را در این رویداد به نمایش می‌گذارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments