1%
  • 0/10

تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2024 مشخص شد

تا مهر ماه منتظر بمانید

تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show 2024 مشخص شد ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مراسم Tokyo Game Show 2024

بر اساس اعلام میزبان، مراسم Tokyo Game Show 2024 در ماه مهر پیش‌رو برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بازی‌های توکیو یکی از ایونت‌های بسیار مهم صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که در جریان شماری از بازی‌سازهای سرشناس در این نمایشگاه حضور داشته و هر یک در پنل‌های اختصاصی خود به نمایش جدیدترین بازی‌های خود می‌پردازند. در همین راستا، گویا امسال نیز میزبان دوره جدید این مراسم خواهیم بود.

با استناد بر بیانیه میزبان، مراسم توکیو گیم شو قرار است از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ سپتامبر سال جاری (۵ تا ۸ مهر ماه ۱۴۰۳) در برگزار شود. تم رویداد امسال، Trailblaze the World the Gaming بوده که گفته شده این رویداد ترکیبی از نمایش‌های حضوری و آنلاین خواهد بود.

در واقع، مسئولین برگزارکننده مراسم Tokyo Game Show 2024 اعلام کردند که جدا از گیمرها که می‌توانند از غرفه‌های مختلف شرکت‌های بازی‌ساز بازدید کنند، یک سری روش‌های پیشرفته مجازی نیز در نظر گرفته شده تا افرادی که قادر به سفر به کشور ژاپن نیستند، از طریق اینترنت به این مراسم دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است که این مراسم در ۱۳ سالن نمایشگاهی برگزار می‌شود و رویداد مجازی آن بیش از دو هفته در دسترس خواهد بود. گفته شده علاقه‌مندها می‌توانند مراسم را از طریق موبایل، کامپیوتر و هدست‌های واقعیت مجازی دنبال کنند. همچنین، ورزش‌های الکترونیکی و سخت‌افزارهای جدید بخشی از مراسم خواهد بود.

بهتر است بدانید که برگزاری نمایشگاه E3 به طور کامل لغو شده و این مراسم به کلی از صنعت بازی‌ها خداحافظی کرده است. با این حال، رویداد Summer Game Fest 2024 با میزبانی جف کیلی در ماه ژوئن سال جاری (خرداد ماه پیش‌رو) برگزار خواهد شد. به علاوه، دوره بعدی مراسم گیمزکام نیز در اواخر شهریور ماه برگزار می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments