1%
  • 0/10

با کمیابترین پلی استیشن 2 تاریخ آشنا شوید؛ کنسولی برای عاشقان Most Wanted

با کمیابترین پلی استیشن 2 تاریخ آشنا شوید؛ کنسولی برای عاشقان Most Wanted ۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ کنسول‌های بازی کپی لینک
کمیابترین پلی استیشن 2

یکی از کاربران فروم ردیت تصاویری را از کمیابترین پلی استیشن 2 تاریخ به اشتراک گذاشته که بدنه‌ای شبیه به خودرو مشهور نید فور اسپید دارد.

سونی حدوداً بیست سال پیش دومین تجربه خود در تولید کنسول‌های بازی را با نام پلی استیشن 2 (Play Station 2) عرضه کرد. این کنسول که نزدیک به ۱۳ سال عرضه و پشتیبانی شد، در طول مدت زمان عمر خود بیش از ۱۵۵ میلیون دستگاه فروش داشته تا یکی از پرفروشترین کنسول‌های تاریخ باشد. بد نیست بدانید پلی استیشن 2 رقیب مستقیم کنسول‌های ایکس باکس (Xbox) و گیم کیوب (Game Cube) بود.

یکی از کاربران فروم ردیت که با نام LTRace شناخته می‌شود، تصاویری را از کمیابترین پلی استیشن 2 تاریخ به اشتراک گذاشت. این مدل توسط تیم Spiritplayers و بر اساس بازی Need for Speed: Most Wanted ساخته شد تا در رویداد گیمینگ Leipzig Games Convention واقع در آلمان مورد استفاده قرار بگیرد.

همان‌طور که تصاویر می‌بینید، کمیابترین پلی استیشن 2 تاریخ دو کلید دارد که از آن‌ها برای روشن کردن کنسول استفاده می‌شود. همچنین درایو دیسک زیر کاپوت خودرو قرار دارد. در ضمن، LTRace اطلاعات بیشتری را درباره این مدل پلی استیشن 2 به اشتراک نگذاشت و در حال حاضر مشخص نیست چه کسی از این کنسول نگهداری می‌کند.

بازی Need for Speed: Most Wanted در سال ۲۰۰۵ میلادی به بازار آمد و تحسین‌ها را برانگیخت. محصول الکترونیک آرتز ۱۶ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت و به یکی از بهترین نسخه‌های نید فور اسپید تبدیل شد؛ محصولی که به جرعت می‌توان گفت هنوز روی دستش نیامده است. در ضمن، خودرویی که روی جلد آن قرار دارد، یکی از نمادهای سری لقب گرفت. به همین دلیل مدل کمیاب پلی استیشن 2 بدنه‌ای شبیه به آن دارد.

شرکت‌های سونی و مایکروسافت طی دهه‌های گذشته باندل‌های زیادی را از کنسول‌های خود عرضه کرده‌اند. با اینحال، اکثر آن‌ها تنها برچسب‌هایی خاص روی بدنشان داشته و هیچ کدام با مدلی از پلی استیشن 2 که در این مطلب به آن پرداختیم، قابل مقایسه نیستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments