#مهسا_امینی

استودیوی Playdead برای بازی بعدی خود نیرو استخدام می‌کند

یک تیزر کوتاه هم از این پروژه منتشر شده است

بازی بعدی استودیوی Playdead

استودیوی مستقل دانمارکی Playdead خالق عناوین تحسین‌برانگیز Limbo و Inside با انتشار آگهی جدیدی از استخدام نیرو برای بازی بعدی خود خبر داد.

استودیوی Playdead اولین بار در سال ۲۰۱۷ از بازی بعدی خود که سومین اثر آن‌ها حساب می‌شود سخن گفت. روند ساخت این بازی بلافاصله پس از انتشار عنوان Inside در سال ۲۰۱۶ میلادی آغاز شده است. حال این استودیو قصد دارد تا نیروی جدید استخدام کند تا روند ساخت این بازی هر چه بهتر پیش برود.

در توضیحات این آگهی نوشته شده که پروژه‌ی فعلی، یک بازی ماجراجویی علمی تخیلی سوم شخص است که اتفاقات آن در گوشه‌ای دور در جهان هستی رخ می‌دهد. شغل‌های موجود در این آگهی شامل طراح گیم‌پلی، برنامه‌نویس گرافیک، آرتیست مرحله، آرتیست سه‌بعدی، برنامه‌نویس سیستم، آرتیست جلوه‌های بصری و مسئول کارهای اداری است.

به جز این مورد، توییتر رسمی استودیو هم یک تیزر پانزده ثانیه‌ای منتشر کرده است که البته چیز خاصی نمی‌شود از آن پیدا کرد و خلاصه‌اش تصویر زیر است که تنها ابرها در آسمان حرکت می‌کنند.

با این اوصاف به نظر می‌رسد که مراحل توسعه‌ی اثر جدید Playdead هنوز تا تکمیل شدن راه نسبتا زیادی دارد. البته ممکن است این تیم روی دو پروژه‌ی همزمان در حال کار باشند. پنجشنبه‌ هفته‌ی گذشته بود که مشخص شد این استودیو قرارداد همکاری جدیدی با شرکت Epic Games امضا کرده است که در آن، اپیک گیمز به طور کامل بودجه‌ی ساخت بازی بعدی آن‌ها را تامین می‌کند و انتشار آن را هم بر عهده دارد. این‌که دقیقا با چه عنوانی طرف هستیم، مسئله‌ای است که در ماه‌های آینده متوجه آن خواهیم شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا