1%
  • 0/10

کانسپت آرت جدیدی از بازی بعدی سازندگان Inside منتشر شد

هم‌چنان به مانند قبل رازآلود

کانسپت آرت جدیدی از بازی بعدی سازندگان Inside منتشر شد ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی بعدی سازندگان Inside

به تازگی کانسپت آرت جدیدی از بازی بعدی سازندگان Inside و Limbo در استودیو پلی ‌‌دد (Playdead) منتشر شده که بخشی از آن محیط آن را به نمایش می‌گذارد.

هشت سال از عرضه بازی Inside در سال 2016 و هفت پس از آن که استودیو پلی‌ دد (Playdead) برای اولین شروع به اشاراتی به پروژه سوم خود کرد می‌گذرد. از آن زمان تاکنون این استودیو مستعد در برهه‌های زمانی مختلف، تصاویر و کانسپت‌آرت‌های متعددی از بازی جدید خود منتشر کرده تا بیان دارد ساخت پروژه جدید آن‌ها هم‌چنان دنبال شده و به جلو می‌رود.

اکنون این استودیو دانمارکی که در شهر کپنهاگن استوار است با چندین آگهی شغلی به دنبال استخدام افراد جدید از جمله آرتیست افکت‌های بصری و کارگردان فنی است و به منظور بازاریابی بیشتری برای یافتن افراد مناسب، کانسپت آرت جدیدی از پروژه جدید خود به اشتراک گذاشته است. این کانسپت آرت جدید، شخصیت اصلی بازی را به نمایش گذاشته که در چشم‌اندازی دور در کنار چیزی که شبیه به ماشین‌ آلات کشاورزی است ایستاده است. یک تصویر دوم جدید دیگر نیز در هم در صفحات مربوط به آگهی شغلی و هم در هدر پروفایل شبکه اجتماعی ایکس (یا همان توییتر سابق) استودیو پلی دد به نمایش در آمده است که ساختمان‌های استوانه‌ای شکلی را در فضای برفی به نمایش می‌گذارد.

با این حال هیچ کدام از تصاویر جدید منتشر شده، اطلاعات قابل توجهی در خصوص بازی بعدی سازندگان Inside در اختیارمان قرار نمی‌دهد. تنها می‌توان از این نکته اطمینان حاصل کرد که توسعه‌دهندگان این تیم هم‌چنان در حال کار روی پروژه سوم خود بوده و توسعه آن به خوبی جلو می‌رود. ساخت این بازی تاکنون، نزدیک به هفت سال به طول انجامیده با این حال این استودیو پیش از این با عناوین قبلی خود این موضوع را اثبات کرده که بازی‌های آن‌ها ارزش صبر کردن را دارند.

ناگفته نماند پس از انتشار Inside، جپه کارلسن (Jeppe Carlsen) طراح اصلی این استودیو که مسئول ساخت و طراحی بازی Limbo نیز بوده از استودیو پلی دد جدا شد و خودش استودیو جئومتریک (Geometric Interactive) را تاسیس کرد که اولین ساخته آن‌ها تحت عنوان Cocoon در سال 2023 عرضه شد و با استقبال فراوانی نیز همراه شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments