پلتینوم گیمز علاقه‌ی زیادی به توسعه‌ی مجدد بازی Scalebound دارد

ولی IP در دست مایکروسافت است

توسعه‌ی مجدد بازی Scalebound

آتوشی اینابا، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی پلتینوم گیمز اعلام کرد که این شرکت بازی‌سازی، علاقه‌ زیادی به توسعه‌ی مجدد بازی Scalebound دارد.

Scalebound یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی است که با سرمایه گذاری کمپانی مایکروسافت، توسط استودیوی پلتینوم گیمز در حال توسعه بود. در خبر ناراحت‌کننده‌ای که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شده بود، این عنوان لغو و دیگر خبری از احتمال توسعه‌ی مجدد آن منتشر نشد.

حال در مصاحبه‌ای که آتوشی اینابا، یکی از بنیان‌گذاران و سرپرست استودیوی پلتینوم گیمز انجام شد، گفت که استودیو و خود او علاقه‌ی بسیار زیادی به توسعه‌ی مجدد این اثر دارند، ولی این اتفاق فقط با همکاری مایکروسافت امکان‌پذیر است، زیرا حق ساخت این عنوان در دست ردموندی‌ها است. وقتی از آتوشی اینابا در خصوص ساخت مجدد بازی Scalebound پرسیدند، در جواب به آن‌ها گفت:

این سوال خوبی است! ولی مالکیت ۱۰۰ درصدی این IP در دست مایکروسافت است.

جدا از هر اتفاقی که برای این پروژه افتاد، تا زمانی که مایکروسافت از این موضوع فاصله بگیرد، ما نمی‌توانیم هیچ کاری انجام دهیم. ولی باید بگویم که ما (پلتینوم گیمز) شدیدا عاشق این اثر هستیم و اگر شرایط دوباره‌ای برای توسعه‌ی این عنوان ایجاد شود، ما با علاقه‌ باز خواهیم گشت.

حرف‌های آتوشی اینابا تاییده‌ای برای ساخت مجدد Scalebound نیست، ولی با توجه به حرف‌های او، استودیوی بازی‌سازی پلتینوم گیمز برای توسعه‌ی مجدد این بازی حاضر است با مایکروسافت وارد همکاری شود.

پلتینوم گیمز این روز‌ها دوران خوبی را سپری می‌کند. این استودیوی بازی سازی هم اکنون ۵ عنوان را در دست ساخت دارد. یکی از عناوین آن‌ها می‌توان به بازسازی دوباره‌ی عنوان The Wonderful 101 برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ویندوز و نینتندو سوییچ اشاره کرد. همچنین در این اواخر، سایت مرموزی را راه اندازی کرد که در سربرگ آن عدد ۴ دیده می‌شود که اولین عدد آن را بازی The Wonderful 101 پر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا