بازی The Wonderful 101 برای کنسول‌های نسل حاضر بازسازی خواهد شد

پلتینوم گیمز کمپین کیک استارتر راه انداخت

بازسازی بازی The Wonderful 101

بازی The Wonderful 101 که در سال ۲۰۱۳ برای کنسول Wii U منتشر شده بود، توسط سازنده‌ی این عنوان یعنی پلتینوم گیمز برای پلتفرم‌های نسل حاضر بازسازی می‌شود.

بدون شک بازی کردن عناوین قدیمی با گرافیک و قابلیت‌های جدید برای بسیاری خوشحال‌کننده است. بازی‌های بسیار زیادی در صنعت بازیسازی وجود دارد که که پتانسیل خوبی برای بازنگری و بازسازی را دارند. حال پلتینوم گیمز، سازنده‌ی عناوین تحسین شده‌ای مانند Vanquish، Bayonetta و Astral Chain می‌خواهد یکی از آثار جذاب خود را بازسازی کند.

The Wonderful 101 نام یک عنوان اکشن ماجراجویی و هک اند اسلش است که در سال ۲۰۱۳ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول Wii U منتشر شد. در این عنوان دوربین به صورت ایزومتریک بوده و بازیکن کنترل گروهی از قهرمانان به نام Unite Morph را برعهده دارد. این گروه قهرمانان می‌توانند به یک دیگر متصل شده و تبدیل به شی یا سلاح شوند.

The Wonderful 101 از نظر منتقدین و طرفداران، عنوان تحسین شده و موفقی است. پلتینوم گیمز چندی پیش کمپین کیک استارتر ایجاد کرده تا با مشارکت علاقه‌مندان این عنوان را برای پلتفرم‌‎های نسل حاضر بازسازی کنند. خوشبختانه در طی چند ساعت اولیه میزان مشارکت بسیار زیاد بوده و این عنوان هم اکنون مرز ۹۴۰ هزار دلار را رد کرده است.

همانطور که می‌دانید، معمولا در کمپین‌های کیک استارتر توسعه‌دهندگان اهدافی تعیین می‌کنند که اگر میزان مشارکت به هدف آن‌ها برسد، چیز‌های جدید به آثار خود اضافه می‌کنند. حال میزان مشارکت مردم از هدف تعیین شده، توسط پلتینوم گیمز عبور کرد تا ساخت بازی برای ویندوز، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ آغاز شود. Hideki Kamiya کارگردان این عنوان در این خصوص گفت:

من شانس دوباره‌ای برای انتشار دوباره‌ی این عنوان را دارم. می‌خواهم از این موضوع استفاده کرده و یک عنوان با کیفیت و پولیش شده‌ای، عرضه کنم.

Hideki Kamiya بیان کرد که در نسخه‌ی بازسازی شده، محتوای خاص و جدیدی وجود ندارد. او گفت که تیم سازنده و حتی خودش به این نتیجه رسیدند که The Wonderful 101 سال ۲۰۱۳ یک عنوان کامل بوده و شامل تعداد زیادی محتوای قابل بازکردن است که ساعت‌ها بازیکن را سرگرم کرده و اضافه کردن محتوای جدید به آن باعث به هم خوردن تعادل در بازی می‌شود.

The Wonderful 101 در آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌ای ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا