#مهسا_امینی

در به‌روزرسانی جدید بازی Plague Inc، دنیا را نجات دهید

Plague Inc این بار به کمک جهان می‌آید!

در به‌روزرسانی جدید بازی Plague Inc، دنیا را نجات دهید نیکان صبوری ۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
حالت Plague Inc

شرکت Ndemic Creations اعلام کرد که حالت جدیدی به بازی Plague Inc اضافه خواهد کرد که در آن بازیکن باید تلاش کند تا جهان را از ویروس نجات دهد.

بازی Plague Inc نام یک عنوان استراتژی است که در آن بازیکن باید کنترل یک ویروس را به دست گرفته و با جهش‌هایی که به ویروس می‌دهد، آن را تا قبل از پیدا شدن درمان در سرتاسر جهان پخش کند و تمام انسان‌ها را از بین ببرد. همانطور که می‌دانید، ویروس کرونا در ابتدای سال جدید میلادی از چین شیوع پیدا کرده و اکنون در مرحله‌ی همه‌گیری جهانی رسیده است. دولت چین برای پیشگیری شیوع این ویروس تلاش‌هایی کرده که به طرز عجیبی یکی از آن تلاش‌ها، حذف بازی Plague Inc از فروشگاه‌های کشور بود.

شرکت Ndemic Creations به تازگی اعلام کرد که به زودی به‌‎روزرسانی رایگانی برای Plague Inc منتشر می‌کند که یک حالت جدید به بازی اضافه می‌شود. در این حالت، بر خلاف روند معمولی بازی، مخاطب باید با استفاده از توانایی‌های خود از انتشار ویروس جلوگیری کند و جهان را نجات دهد. متاسفانه اطلاعاتی در مورد حالت جدید در دسترس نبوده و Ndemic Creations به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهد کرد.

اگر به یاد داشته باشید، Ndemic Creations اعلام کرده بود که برای مبارزه با ویروس کرونا کمک‌های انسان دوستانه‌ای انجام می‌دهد. آن‌ها اعلام کردند که مبلغ ۲۵۰ هزار دلار را بین CEPI (مرکز تحقیقاتی برای بیماری‌های فراگیری) و WHO (سازمان جهانی بهداشت) اهدا کردند. خالق بازی یعنی James Vaughan در بیانیه‌ای گفت:

در هشت سال گذشته تصور نمی‌کردم که یک روزی جهان واقعی مانند بازی Plague Inc شود و حتی به این فکر نمی‌کردم که بسیاری این عنوان را تجربه کنند. ما می‌خواهیم از کسانی که در این وضعیت در سازمان‌های WHO و CEPI با ویروس جدید مبارزه می‌کنند، حمایت کنیم تا هر چه زودتر واکسن مورد نیاز آن تولید شود.

شما هم اکنون می‌توانید، بازی Plague Inc روی تلفن‌های همراه و ویندوز تجربه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا