اولین تریلر The Misfits با هنرنمایی پیرس برازنان نوید اثری هیجان‌انگیز را می‌دهد

این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان دارد

اولین تریلر The Misfits با هنرنمایی پیرس برازنان نوید اثری هیجان‌انگیز را می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (سینمایی)

استودیو The Avenue Entertainment ساعاتی قبل اولین تریلر The Misfits را در کانال یوتیوب خود قرار داد.

رنی هارلین (Renny Harlin) یک فیلمنامه‌نویس و کارگردان فنلاندی بوده که فعالیت خود را در دهه ۸۰ میلادی آغاز کرد. با او ساخت A Nightmare on Elm Street 4: The Dream Master توانست نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته و شرایط را برای مشارکت در ساخت آثار شناخته‌شده و پرهزینه‌تر مشارکت کند. هارلین سپس به Alien 3 پیوست و در یک برهه زمانی رویش کار کرد اما به دلیل اختلاف نظر مجبور به ترک پروژه شد. او در ادامه به همکاری با فاکس قرن بیستم پرداخت و Die Hard 2 را جلوی دوربین برد؛ فیلمی که در مقابل بودجه ۷۰ میلیون دلاری بیش از ۲۴۰ میلیون دلار فروخت.

رنی هارلین سه سال بعد Cliffhanger را با همکاری سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) ساخت که عملکرد بسیار خوبی در زمینه مالی داشت. پس از این، فیلمنامه‌نویس و کارگردان فنلاندی با افتی قابل‌توجه روبرو شد و دیگر نتوانست ارقام بالایی را در باکس آفیس جهانی ثبت کند. فیلم‌های او شکست خورده و هزینه‌های ساخت را جبران نمی‌کردند یا در بهترین حالت، سود اندکی را برای سازندگان به همراه داشت. با این حال، همکاری هارلین با استودیوهای مختلف ادامه دارد. او برای تازه‌ترین اثر خود که با نام The Misfits شناخته می‌شود، به سراغ دوست قدیمی‌اش پیرس برازنان (Pierce Brosnan) رفت و او را متقاعد کرد تا نقش اصلی را ایفا کند.

استودیو The Avenue Entertainment اخیرا اولین تریلر The Misfits را از طریق کانال یوتیوب خود در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است. داستان حول محور یک یک سارق نابغه و بسیار مشهور به نام ریچارد پیس می‌چرخد. او به واسطه هوش بالای خود موفق می‌شود از یک زندان فدرال که دارای بالاترین سطح امنیت است فرار کند. پروتاگونیست در ادامه با اعضای گروهی به نام The Misfits ملاقات می‌کند که حکم رابین هود را در دوران مدران دارند؛ گروهی که برای رسیدن به اهداف درست دست به هر کاری می‌زند. آن‌ها در تازه‌ترین ماجراجویی خود تصمیم می‌گیرند میلیون‌ها دلار شمش طلا را از زیرزمین یکی از امن‌ترین زندان‌های جهان به سرقت ببرند.

زندان مزبور در دوبی واقع شده و تحت مدیریت یک بازرگان به نام شولتز قرار دارد. او از ثروت خود برای کمک مالی به تروریست‌های اقصی نقاط جهان بهره می‌برد. اولین تریلر The Misfits با نحوه فرار ریچارد پیس از زندان فدرال آغاز شده و در ادامه اعضای گروه را به صورت مختصر معرفی می‌کند. پس از این هم هر آنچه از یک فیلم با محوریت سرقت انتظار می‌رود را شاهد هستیم: صحنه‌های تعقیب و گریز هیجان‌انگیز و المان‌های طنزی که هر از چند گاهی تازگی را به اتمسفر فیلم تزریق می‌کنند.

از دیگر بازیگران حاضر در The Misfits می‌توان هرمایونی کورفیلد (Hermione Corfield)، جمی چانگ (Jamie Chung) و تیم راث (Tim Roth) اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا