1%
  • 0/10

بازیگر نقش دکتر فیت در Black Adam مشخص شده است

او از موسسان Justice Society of America محسوب می‌شود

بازیگر نقش دکتر فیت در Black Adam مشخص شده است ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
بازیگر نقش دکتر فیت در Black Adam

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارشی اختصاصی، بازیگر نقش دکتر فیت در Black Adam را معرفی کرده است.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) از نام‌های آشنا در حوزه‌ی ورزش و بازیگری به شمار می‌رود. او سال‌ها قبل با استودیوهای وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسید تا نقش بلک ادم را ایفا کند. در آن زمان به نظر می‌رسید اولین نسخه‌ی لایو اکشن این ضد قهرمان در آینده‌ای نزدیک به DC Extended Universe اضافه خواهد شد؛ اتفاقی که رخ نداد. با گذشت چند سال و افزایش محبوبیت جانسون در میان علاقه‌مندان به سینما، وارنر تصمیم گرفت تمرکز ویژه‌ای روی بلک ادم گذاشته و فیلم اختصاصی‌اش را در دستور کار قرار دهد. پیش از این قرار بود مایتی ادم یکی از شخصیت‌های مکمل فیلم Shazam باشد.

Black Adam، فیلم اختصاصی بلک ادم به شمار می‌رود اما این بدان معنا نیست که طرفداران حین تماشایش با شخصیت‌های آشنایی برخورد نمی‌کنند. طبق اطلاعاتی که از سوی وارنر و دی‌سی فیلمز منتشر شده، تعدادی از اعضای گروه Justice Society of America مانند اتم اسمشر، هاوکمن و سایکلون در جریان داستان حضور داشته و نقش آن‌ها را به ترتیب نوحا سنتینو (Noah Centineo)، آلدیس هاج (Aldis Hodge) و کوئینتسا سوئیندل (Quintessa Swindell) ایفا خواهند کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، زمانش فرا رسیده نامی دیگر را هم به لیست اضافه کنیم.

به لطف گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت The Hollywood Reporter قرار گرفت، اکنون بازیگر نقش دکتر فیت در Black Adam را می‌شناسیم. با توجه به متن، استودیوهای وارنر و دی‌سی فیلمز با پیرس برازنان (Pierce Brosnan) به توافق رسیده و نقش را به او سپرده‌اند. برازنان از روزهای اوج خود فاصله گرفته و طی سال‌های گذشته در آثار شاخصی حضور نداشته است. با این حال، هنرپیشه‌ی ایرلندی اواخر دهه‌ی ۹۰ میلادی و اوایل نخستین دهه‌ی قرن بیست و یک نقش جیمز باند را در چهار فیلم سینمایی ایفا کرد و به شهرت زیادی در سراسر جهان دست یافت. در ضمن، برازنان طی هفته‌های آتی به تیم تولید خواهد پیوست؛ زیرا فیلمبرداری در ماه آینده شروع خواهد شد.

کنت نلسون با نام مستعار دکتر فیت از قدیمی‌ترین شخصیت‌های کمیک بوک‌های دی‌سی به شمار می‌رود. او نخستین بار در شماره‌ی ۵۵ کمیک بوک More Fun Comics (مه سال ۱۹۴۰ میلادی) معرفی شد. طی دهه‌های گذشته نسخه‌های متفاوتی از دکتر فیت به وجود آمدند که هر کدام سرگذشت متفاوتی دارد اما نلسون فرزند یک باستان‌شناس بود. در حالی که سن زیادی نداشت، به همراه پدر خود به یک معبد باستانی رفت. او به صورت اتفاقی مقبره‌ی نبو (ایزد خرد و نوشتار در اساطیر آشوری و بابلی) را باز کرده و باعث آزادسازی یک گاز سمی شد. در پی این اتفاق، پدر جان خود را از دست داد اما نبو که نسبت به پسربچه حس ترحم دارد، جانش را بخشید.

نلسون پس از یادگیری جادوگیری از نبو به آمریکا بازگشته و در قامت یک ابرقهرمان به مبارزه با جرم و جنایت پرداخت. نلسون همچنین از موسسان گروه Justice Society of America محسوب می‌شود. در ضمن، نام‌های مروان کنزاری (Marwan Kenzari) و سارا شاهی (Sarah Shahi) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود اما اطلاعات دقیقی از نقش‌هایشان موجود نیست. عده‌ای گمان می‌کنند آن‌ها نقش‌های منفی را ایفا خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments