بازی Phantom Blade 0 در انحصار هیچ پلتفرمی نیست

احتمال عرضه برای ایکس باکس

بازی Phantom Blade 0 برای ایکس باکس

آن‌طور که به نظر می‌رسد، ممکن است بازی Phantom Blade 0 برای کنسول‌های ایکس باکس نیز منتشر شود.

بازی فانتوم بلید زیرو یکی از هیجان‌انگیزترین آثار حاضر در مراسم پلی استیشن شوکیس بود که در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیوی اس گیم (S-Game) پشت سر می‌گذارد. این بازی نقش آفرینی با حال و هوای ژاپن فئودال، مبارزات سریع و سولزلایک در واقع یک اثر نیمه جهان باز بوده که داستان یک روح قاتل را روایت می‌کند.

در زمان معرفی از بازی، سونی خاطرنشان کرد که فانتوم بلید زیرو برای پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. با این حال، به نظر می‌رسد که انتشار بازی برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس نیز چندان دور از انتظار نیست!

ماجرا از این قرار است که به تازگی استودیوی اس گیم اطلاعات جدیدی از فانتوم بلید زیرو به اشتراک گذاشته که در آن تاکید شده بازی یک اثر انحصاری نیست و به صورت چند پلتفرمی روانه بازار خواهد شد. در حالی که تیم سازنده به صراحت به انتشار بازی برای ایکس باکس اشاره نکرده، اما با توجه به عبارت چند پلتفرمی، برخی از بازیکن‌ها معتقد هستند که این عنوان برای ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز عرضه می‌شود. 

البته، بهتر است بدانید که شرکت مایکروسافت بعد از پایان مراسم پلی استیشن شوکیس، تصویری از بازی‌های چند پلتفرمی حاضر در رویداد از جمله اساسینز کرید میراژ و ریمیک متال گیر سولید منتشر کرد تا ضمن طعنه به سونی، به هوادارهای خود اطمینان دهد که شماری از این عناوین برای ایکس باکس نیز عرضه می‌شود. با این وجود، تصویری از بازی فانتوم بلید زیرو در این پوستر نبود!

بدین ترتیب، ممکن است که بازی Phantom Blade 0 به طور انحصاری زمانی برای پلی استیشن 5 منتشر شود و بعد از اتمام دوره قرارداد با سونی، به دست کاربران ایکس باکس نیز برسد. در هر حال، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در این باره اظهار نظر کرد و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار فانتوم بلید زیرو هنوز تاریخی برای انتشار ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا