#مهسا_امینی

کارگردان بازی Perfect Dark استودیوی سازنده‌ی بازی را ترک کرد!

باید نگران باشیم؟

کارگردان بازی Perfect Dark استودیوی سازنده‌ی بازی را ترک کرد! نریمان هروی ۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ اخبار بازی
Perfect Dark

آقای دن نوبرگر، کارگردان بازی Perfect Dark ماه گذشته استودیوی Initiative را ترک کرد و بازی Perfect Dark دومین دیزاینر بزرگش را از دست داد.

پس از جدایی دیزاین دایرکتور (Design Director) این بازی در ماه فوریه‌ی ۲۰۲۱، بازی Perfect Dark استودیوی Initiative گیم دایرکتور (Game Director) خود را نیز از دست داد. بنا بر پروفایل لینکدین آقای دن نوبرگر، او این کمپانی را ماه پیش و پس از ۳ سال و ۸ ماه ترک کرده است. یک اینسایدر با نام Klobrille متوجه‌ی این موضوع شده و در مورد آن اظهار نظر کرده است.

در حالی که بسیاری‌ها نگران پر شدن این جاهای خالی در استودیو و صد البته، کیفیت نهایی بازی Perfect Dark هستند، او گفت که:

استودیوی Initiative در واقع استودیویی است که یک پروژه را استارت می‌زند و آن را طی مراحل طرح اولیه، پروتوتایپ و پیش‌تولید به جلو می‌برد. این استودیو سپس مرحله‌ی تولید اصلی را به همراه استودیوی بزرگ‌تری انجام می‌دهد. در این پروژه، استودیوی Crystal Dynamics به Initiative کمک می‌کند.

همچنین اعلام شده که قرار است این بازی دیرتر از چیزی که مردم فکر می‌کنند، منتشر شود و البته امکان عرضه‌ی این بازی در سال ۲۰۲۳ همچنان وجود دارد. مایکروسافت بازی Perfect Dark را در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی رونمایی کرد و متاسفانه هنوز هیچ جزئیاتی در مورد گیم‌پلی آن به اشتراک نگذاشته است.

ما فقط می‌دانیم که این بازی قرار است برای پلتفرم‌های پی‌سی و ایکس باکس سری اکس/ایکس باکس سری اس منتشر شود. استودیوی Initiative به همراه استودیوی Crystal Dynamics ساخت این بازی را بر عهده دارند. اگر در آینده خبری جدید از این بازی منتشر شود، حتما با شما در میان می‌گذاریم.

نظر شما در مورد بازی Perfect Dark چیست؟ آیا نسخه‌های قدیمی این بازی را تجربه کرده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این بازی با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا